Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Mrb Arkadaşlar Benim Şöle Bir Sorunum var Şimdi ben verdataya yeni bir binek ekledim Bineğin scp sini filan ayarladım Binmekte herhangi bi sorunum yok Fakat Yaptıgım binek Normal Horse Boyutundan büyük yani bineğin üzerine bindiğimde bineğin orta kısmına oturuyor ve şekilde ozaman bozuk oluyor şimdi benim yapmak istediğim ayrı bi evens oluşturmak normal horsedeki horses evensi deilde farklı bi evens.

yani horses evensi .anim25 oluyor benim farkı bi evens yapma amacım .anim25 in biraz daha üste olması yani nudgeup 3 yükselmesi
umarım anlatabilmişimdir
Resim Koyarsan Daha Çok Yardımcı Oluruz :)
şöle düşünün horse bindin horsenin tam üstüne oturmadında gögüs tarafında kaldın tam oturailmen için biraz daha yüksekte olman lazım
onu öyle ayalaryamazsın anim.mul unu ayarlaman gerek 3d npclere bindigin zaman animlerini ayarlamana gerek kendine göre onunda arastir bulursun.
hacı anim.mul ne alaka ? bildeğin konu hakkında yorum yapmazsanız sevinirim
bunları banamı ogretıyorsun sen 2 sene sırf bunlarla urastım yok cantası acılıyor yok altında gozukmuyor yok defsi yok suyu yok buyu anim.mulunu ayarlarsan binegin tam üstüne oturabılırsın yoksa binegin icine dusersin diyorum.
arkadaslar scpter arıorm serverıma ozel mesajlas ulasabılırsınız
Rexos ben onu sana degil leserkoya söyledim.
mhurat : arkadaslar scpter arıorm serverıma ozel mesajlas ulasabılırsınız

Burası scripter arama yerimi :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.