Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

script bilgisi olan oyun içinde counselor ve forumda yönetici aranıyor. müsacat için [email protected]

iyi oyunlar
Az Aciklarsan Sevinirim. :)
müsacat için hmm tamam
werb : müsacat için hmm tamam

Tam Dedigini Anlamadım ?
HayaL :

Tam Dedigini Anlamadım ?

| | | |
\/ \/ \/ \/

ownerpergamon : script bilgisi olan oyun içinde counselor ve forumda yönetici aranıyor. müsacat için [email protected]

iyi oyunlar
Daha üst kademe stafflık olsaydı başvuru yapardım, başarılar yinede kolay gelsin :)
werb :
HayaL :

Tam Dedigini Anlamadım ?

| | | |
\/ \/ \/ \/

ownerpergamon : script bilgisi olan oyun içinde counselor ve forumda yönetici aranıyor. müsacat için [email protected]

iyi oyunlar
adam müsacat dediği için mi post attın seni asmak lazım
Umarım kaliteli bir scripter bulabilirsin, yardımcı olmaya çalışacağım...
Hem script yazıcak hemde couns olacak hmm süpermiş beni al beni ben gelicem lütfen...
Tymaron : Hem script yazıcak hemde couns olacak hmm süpermiş beni al beni ben gelicem lütfen...

Sanane arkadaşım.İsterse yerleride temizlettirir.Başka topicte adam scripter arıyorum diyince mualefet gibi çıkıyordun adam scripter arıyor sizene ne diye.Asıl şimdi sanane adamın hangi görevi vericeğinden.
Cİdden Ardıl Abi Başka Topicde Öz Kardeşin Gibi Savundun Şimdi Eleştiriyosun En son beklediğim kişi sendin :?
Tamamda Scripter Yazdıgı scriptleri seer charlami denicek eger seer chara .add veriolarsa bilemem
yahu arkadaşın aradığı bence oyun içi scripter aynı zamanda forum yönetici olacak ve bundan farklı olarak counselor arkadaşlar arıyor.

başlığı dikkatli bi okuyun.

script bilgili forum yöneticisi + oyun içi counselorler aranıyor
Aslında gerçekten scripter olan kişinin plevel'e ihtiyacı olmaz ki. işlemini playerla bile yapar..
scripter olan kişinin maglorunda dediği gibi playerle bile yapacakları sınırsızdır çünkü scripter bir kişi .add yi rahatlıkla playerlerin kullana bileceği düzeye düşürebilir :S

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.