Eylül aynında acicagimiz yabancı ve Türklere hitap edecek olan sade sphere realmizmizde gönüllü olarak gorev alacak tecrubeli bu ise yillarini vermis ekip arkadaşları arıyoruz gerektiğinde tatminkar ücretlerle ödüllendirilecektir acicagimiz server birdaha kapanmayacaği icin(çünkü host bizzat benim) uzun süreli bizimle beraber olucak kişiler arıyoruz daha fazla bilgi icin pm den ulaşabilirsiniz
Açacağımız server bir daha kapanmaycağı için gibi bir ibare kullanmayın bence, yıllardır aynı hikaye ve aynı sonu yaşıyoruz zaten siz sözünüzde samimi olsanızda çoğu kişiye inandırıcı gelmeyecektir.
Dogru olabilirsin bende soylesemmi diye dusunsum ancak kendimden cok emin oldugum icin soyledim yillar boyunca cesitli oyunlarda hostluk yapip durdum daha oncede bir server acmistim ancak ozamanlar bu hostluk isinde degildim be maddi acilardan dolayi kaptmak zorunda kaldim is Boyle olunca soylemek istedim soyle bi duzeltme yapiyim acicagim server en az 2 yil acik kalicaktir diye:)

Sunucu hakkında genel bilgi:

Sunucu adı: belirlenmedi
Sunucu tabanı: Sphere
Sunucu türü: RP, PP turk ve yabancı odakli
Makine Özellikleri:Intel dualcore i5 3,2GHz 256GB SSD 16gb ddr3 1600CL9 ram 500mbit internet bağlantısı upload ve download olmak üzere winxp
Makinenin barındığı yer:İsveç stockholm kendi şirketim
Ödeme olanağı: sunucu açıldıktan sonra yakalanan basarıya gore 100 ila 200 lira arası
Stat cap:225
Skillcap:7x

Bu konu ulmo123 tarafından düzenlendi(2013-06-23 16:39, 10 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.