Öncelikle bu ortamda saygınlığını yitirmemiş bir çok arkadaş ile konuştum. Onlara teşekkür ediyorum fakat hepsinin bu piyasaya küsmüş olması beni üzdü. Oyuncu kitlesinden midir yoksa yönetici kitlesinden midir bilinmez, script konusunda kendini geliştirmiş kişilerin artık hiç bir şey yapmak istememesini görmezden gelemedim.

Ben kendi adıma Mul Editing, Map Making ve World Building konularında neler yapılabileceğini yeni arkadaşlara göstermek için elimden geleni yapacağım.

Script konusunda çok şey öğrenip zirveye ulaştığını düşünen arkadaşların artık bu piyasaya küstüğünü biliyorum. Çeşitli haklı sebeplerden dolayı artık herkes bu işlerden elini ayağını çekmiş.

Bizim için önemli olan kendine olan saygısını yitirmemiş olmasıdır. Bu yolun başında olabilir.

İzmir, Aydın, Antalya civarlarından oturan script ile ilgilenen arkadaşları 6 yıl önce başlayıp bu dönemlerde bitirdiğim oluşuma davet ediyorum.Bir gün yüz yüze tanışacağımı da göz önünde bulundursunlar.

-Sunucu Türü diye bir şey yok. İlk versiyonda PP olarak başlayacak.
-Web Sitesi sorunu veya Makine sorunu yok.
-Harita olarak Anatolia kullanılacak.
-Ph olmayacak fakat farklı bir sistem tasarladık.
-Desktop veya Gump olarak orjinal görüntü olacak.
-Orjinal Rareler dışında renkler veya Orjinal binekler haricinde binek olmayacak.
-Resist veren robeler veya itemler olmayacak.
-Düşünecek olan arkadaşlar saçma sapan farklılıklar olan bir sunucu olduğunu düşünmesinler.Normalden farklı olarak sadece, gereksiz sistemlerin saçma sapan itemlerin olmaması diyebiliriz.
-GM topuk, bomberman tarzında flash oyun etkisi yapan etkinlikler yok. Onlar yerine 4 tane farklı etkinlik var.
-3000 den fazla yeni item, Craftların yapabileceği çok fazla item
-İleri dönem projesi için arşivlenmiş, 1000 tane yeni kıyafet itemi ve bu itemlerin gumpları ve animasyonları
-100 tane animasyonlu item, spell grafikleri ve spell animasyonları arşivlendi.
-Ayrıca eklediğim grafiklerin bir kısmı kendi oluşturduklarımdır.Her türlü grafik sitesi bile benden daha fazla arşive sahip değildir.

Harita olarak daha önce tanıtımını yaptığım başlıktaki resimler sadece başlangıçtı ve dungeonlar yoktu. Şu anki halinde Dungeonlar tahmin edebileceğinizden çok üst düzeyde ve güzel tasarlandı.Kısacası harita tahmin edebileceğinizden daha fazlası.

Farklı haritaya karşı olacak kişiler olursa, bende kendi adıma karşı biriyim. Fakat bu harita Sosaria'dan ayrıldığınızı hissettirmeden oyunculara daha güzel buildlerle oynama imkanı verecek.

Bu nitelikleri düşünüp, günlük hayatındaki sorumluluklardan taviz vermeden, bu oluşuma katılmak isteyen arkadaşların bana ulaşmalarını istiyorum.

MSN: [email protected]
aradığını bulursun umarım =)
Aradığınızı bulmanız dileğiyle.
Expert
34.0001
Doğru kişiye denk gelmeni temenni ediyorum.
içimden sövüyorum ya (: seferber olduğumuzu anımsadım bu kişiyi kadromuza katmak için, sphere ile alakam yok demişti (:
Aradığın kişiyi bulman dileğiyle @Ceyhan
Umarım aradığını bulursun. :)
Baş tester benim ceyhan.. Hll etmem hakkımı :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.