Merhaba arkadaşlar ben kendimi geliştirmek için server açmak istiyorum ve Script falan ekleyeceğim Siteden Script buldum ve Arama motorlardından nasıl kullanıcaımı arattım ama sonuç alamadım sanırım Sphere dosyasının içindeki
Aranızda dalga geçenler olucaktır eminim ama öğrenme yeri nasıl olsa burası..
Haklısın KAResim Ama Burda Öğrenemezsin Neden De Cünkü Burdakiler Kendini Beğenmis
meco 2 neden buradasın ozaman ? sendemi kendini beenmıssın yoksa ?
1-2 kisiden kotu tepkı buldun dıe tum siteyi kotuleme hakkın yok
Haddini bil!

@rolf tam olarak neyı kullanmaya calıstıgını anlayamadım sphere ımı kullanmayı bılmıosun yoksa script eklemeyımı.

sana tavsiyem dokumanlar kısmından sphere kurulumu hakkında bilgi edin
Burda kendini begenmis birisi oldugunu sanmiyorum ve bos konusan kisilerin cok oldugu dogrudur.
tamam badboy sağolasın yanlış yazmışım yeni farkettim zaten nexiel yardım etti..
Silindi
Members
0
Konu Dışı :: Rolf, avatarını beğendim (:
Beyler Bı Yardım Edın ya bende ogrenmek istiyorum kendı server kurmak spherre yazmak ıstıyorum Yardım Pls
Jumperwanted@hot
kimse seninle dalga geçmez geçilicek bi konu deil u-s yi genelleme olarak kötülemen yanlış iyisi kötüsü gidioz

@HP-Nexiel
Boş konuşanlardan söz açılmışken bu gereksiz commentleri silin edin millet post kasmakmı dalga gecmek amaclımı bi b..klar yiyolar
uyarın silin

Bu konu Marlock tarafından düzenlendi(2009-07-22 22:13, 14 yıl önce)
Burada dalga geçilcek bişi yok kardeşim öğrenmemek ayıptır bilmemek değil.sen şimdi tam sorununu söle scriptsel yardımmı istiyorsun öğrenmek mi spheremi kurmak istiyorsun güzel kardeşim ?
İki yıl geçmiş kardeş üstünden....
Çok rastlıyorum buna üsdünden uzun zaman geçmiş sorularada sonradan cevaplar geliyor hmm deyşik ya kocaman yazıyor tarih :)
Novice
11.9
immortalist51 : Burada dalga geçilcek bişi yok kardeşim öğrenmemek ayıptır bilmemek değil.sen şimdi tam sorununu söle scriptsel yardımmı istiyorsun öğrenmek mi spheremi kurmak istiyorsun güzel kardeşim ?

Adam Şuanda belki scripter olmuştur :p
puhahahhaha :D çok iyiydi rowall :D
Arkadasım Kimse senin soruna cevap vermemis ama nese ben verem Sphere 56b yi indir dier surumlerden birini indirme sen 56b ile basla
sonra klösoru ac icindeki sphere.ini nin icinde [SPHERE] die bi blok olcak onun tam altına agree=1 yaz
birde Calısması icin gerekn program yazıo sen yeni basladıın icin onu kullanıcaksın gir icine onuda sphere klasörune at sonra spherenin mavi yuvarlak topuna tıkla artık spheren acık birde uo klasörune gir Login.cfgyi notpadle ac icine Loginserver=127.0.0.1,2593 bu local (yerel) server kurulumu icin
bunu yaz Client 2.0.3 u indir artık bitek kendine bi acc acman kaldı

bunun icin calıstırdıımız sphereye gir alttaki panele .serv.account add xxxx yyyy (x=acc name y= sifre) seklinde yap artık girersin ama plevelin yok
bu yuzden plevel vericez carına simdi aynı panele .serv.account xxx plevel 7 yap (xxx= acc namein eski acc name iini yaz) artık client 2.0.3 e tıklayıp gir bukadar dostum
Biri daha girdi yıllık soru cevaplama kervanına :D:D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.