ne scirpt arıyosun RUNUO SPHERE Mİ_?
1. zaten proje ciddi bir proje olsa tutacak bundan eminim denmez serverime güveniyorum benle çalışacak ciddi bir scripter arıyorum... gibi birşey olurdu tutaca tutacak die birşey yok kaç tane proje tutacak die çıkıyor yola 1 ay sonra gidiyor :S lütfen arkadaşlarla konuşurken daha saygılı ol [static] sende kavga çıkartma cevabını ver sus... uzatmanın manası yok...
Static Ailevi Sorunlarınmı Var Gereksiz Yazma Kalabalık etme Realda Yapıp Yapamıcamı GÖsterem GEl Burdur Merkez yapıyommu Yapmıyommu oke otorgarndan alem senı ?xwerswoodx tutucak tutucak die yola çıkanlar beni ilgilendirmez benimki %100 tutucak şuan açsam bile 150 artı player var adamlar sitede bekliyor hergün forumlara ne zaman açılcak diye yazıyor açıldı dediğim an giricekler .
NOT:gereksiz yazılar yazmıyalım lütfen anlıyosan scpten öle yazın
keten : param var istediğimi yaparım para seni bile satın alır

Paran olsada yüreğin olmadıktan sonra hiç bir şeyi satın alamassın.
@Kanfelaketi ninde dediği gibi biz scriptsden anlamıos altın günleri düzenliyoruz burada zaten yukaridada site adi www.altin-gunu.com die geçiyor

Not: Yanlış adrestesin kardeş buradaki scripterleri 1 milyar versen yine alamazsın buradaki scriptlerin %90 dan fazlası şuanda bir serverde o yüzden kimse senin esrverine girmez girse gire 15 yaşında böle ilk kez server heyecanı yaşşayan çocuklar girer...
[email protected] ekle konusalım senle arkadasım

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.