Silindi
Beyler Kaliteli Scripterler Aranıor Server Acıorum Ve Serverde Bi 2 sey Kaldı Anşamaıdgım Bırı bana yardım Ederse Cok Sevinirim Ve Server Actııgmdada Yanımda OLacak Birini Arıorum Eyer Gelmek ıstıyen Varsa [email protected] Msn Adresinden bana Ulasabılrısınızzz... Desteginizi Beklıorum
Novice
0.1
:con
Silindi
Novice
0.1
La havle ve la corvette!
Silindi
Novice
0.1
TheRaskol : La havle ve la corvette!

bugunku cevapların cok hosuma gidiyor kusura bakma :)
beyler boşuna zaman kaybetmeyin msnini ekledim varsa yardım etceğim bişey yapalım diye adam sende server varsa gönder açalım dedi :)
Bugun bi sempatikligi var.. :asik2
boraozqm

:yes
:p
Silindi
Members
0
Boraozqm Se yanlıs Anlıosun Herseyi Tmm Arkadaslarada Yanlıs Bılgı Verme Lütfen Ben Aslında Bıldıgın gibi Deil Ben Sana Bişi Söledım Ve Hemen pat diye by dedin Bak lütfen Bende Ankarılıyım Ama Senin bu yaptıgın Ayıp...
Silindi
Members
0
Adam benide ekledi zaten calıştığım bir server var aradada arkadaşların serverına yardım ediyorum banada yardım etsene dedi direk açık ve net bir şekilde olmaz dedim...
@mexs

Arkadaşım benim çat diye by demişliğim yok isteyen olursa direk konuşmayı gönderirim msn loglarından neyse sen bana gelip de sphere.ini ayarlarını yapmamı istersen,yapamadım ne yapıcam dersen ve benden hazır server istersen ben de daha fazla uğraşmam.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.