Yeni açıcağımız server için profesyonel anlamda scripter arıyoruz, ilginenler [email protected]
kaç para verecen ? Aradıkın Prof Scpter Bu siteden fazla cıkacakını sanmıyorum cıksada parasını vermek var:D
Açtığın başlık hatalıdır ne gibi bir proje düşünüyorsunuz bunun hakkında birazda olsa reklam yapmadan bilgi vermen gerekir bütçeniz ne kadarla sınırlıdır yaşınız kaçtır ne iş yapıyorsunuz gibi bilgiler..
Silindi
Expert
14.3
Buradan Alacagin Scptir Sana Yaramaz Nasil Guvenirsin Elin Adamina
Scripter'ın İstanbul'dan olması daha iyi olacaktır. Görüşme imkanımız olur ve yüzyüze herşeyi daha net bi şekilde konuşabiliriz. Para açısından sıkıntımız yok. Host'la uzun süreli sözleşme yapmayı planlıyoruz. Serverın açıldıktan sonra kapanması gibi bir durum yaşanmayacaktır. Aklımızdaki projeleri eksiksiz yerine getirebilecek yetenekli ve olgun bir scripter arıyoruz. İlgilenenler kişiler detaylar için yukarıda verdiğim msn adresinden bana ulaşabilirler. Teşekkürler.
Ne iş yapıyorsunuz ki böyle bir para sıkıntınız bulunmuyor ?
Eğer scripter'san gel görüşelim msn'de..
XoniOr : Buradan Alacagin Scptir Sana Yaramaz Nasil Guvenirsin Elin Adamina

+1
@aftermath
Eğer scripter'san gel görüşelim msn'de..

Gelebilecek arkadaşlar var ise bunu soracaklardır ondan sordum..
Host'la uzun süreli sözleşme yapmayı planlıyoruz. Serverın açıldıktan sonra kapanması gibi bir durum yaşanmayacaktır.

Sadece Şu laf sizin serverinizin Kalitesini Gösterior .... Sen arabulursun :p
Silindi
Banned
-1
Kime sorsan scripterım der. Kimse sorsan uzun sureli sözleşme imzalıyoruz kapanmicak der. Kime sorsan para sıkıntımız yok der 2 ödeme günü geldiğinde biz böyle birşey söylememiştik derler... ve şunuda yazmayı ihmal etmezler...

Sevgili arkadaşlar uzun zamandır birlikteyiz (1 ay) ve acısıyla tatlısıyla bir çok şey paylaştık ama bazı sorunlarımızdan dolayı serverı mecburen kapattık bu yüzden hepinizden özür diler başka bir projede görüşürüz...

Artık plak başa sardı hep aynı şeyler oluyor... Önemli olan laf değil icrat server açan kişinin en iyi şekilde script bilgisi olması lazımki o server tutsun uzun sure açık kalsın her server kapanır butun serverlar birgun kapanıp aynı isimle kaldığı yerden devam edicek ya da farklı bir isimle açılcak... Evet server açıyorum ve iyi bir scripting bilgim var ve serverım çok kaliteli olsun diye elimden gelenin hepsini yapıyorum vb öğreniyorum farklı 0'dan script yazıyorum ve sadece reklamımı şu anda msn'den yapıyorum neden çünkü bu hep söylenen sözler yüzünden ben bunları duymaktan bıktım bunlar bunları söylemekten bıkmadı... Ya arkadaşım sen script bilgin olmadan nasıl scripter alabilirsin tamam al ama adamın yaptığı yazdığı şeyi anla ne biliyorsun belki başka bir yerden aldı kullanıyor editliyor ustunede kendi adnını yazıyor... Şaka gibi olmaya başladınız... Artık bu konularda en sert tepkimi vericem bunedir arkadaşım... Hiçmi u-s'yi takip etmiyorlar biz hep onlara tanıdığın biri al buradan aldığın kişi hem sana hemde serverına zarar verebilir diyoruz yok dinleyen yok okuyan yok takip eden yok eline geçmiştir 100 lira para onu servera harcar 2. ay server'ın parası ödenmez kapanır hep böyle şeyler olmaya başladı bir tane çocuk bana demişti gel benimle çalış 2 sene sunucuyu kiraladık inandım sabah akşam çalıştığım pack'i kullandım ulan 1 ay sonra serverın parası ödenmediğinden sunucu kapandı ilk günden 50-60 kişi olmuştu ki bu sayı pvp serverlarının surekli açıldığı zamandı...
kayıp scripter aranıyor der gibi olmuş :D bulana kaç para ?
@ByTymaron

Çok haklısın :D Zaten bir kişinin ciddi olduğunu anlamak için artık yapılması gereken bazı işler var.Şuanda yaşadığımız durumda muhakkak msn'den web cam açtırtmak lazım.Çoluk çocukla uğraşılmaz.
SKRİPTiR NEDEMek :O_o
Scripter serverda npc leri ekleyen bunun gibi işleri yapan kişidir.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.