Uzun vadeli bir sunucuda çalışabilecek , scripter arıyorum. İlk ay sonunda scripter a cuzi miktarlarda ödemelerde bulunmayı düşünüyorum. İlgili arkadaşlar varsa lütfen iletişime geçsinler gereksiz yorumlar istemiyorum.

dipnot:eğer yanlış yere açtıysam moderator arkadaşlar taşırsa sevinirim.

Son eklenme aşağıdadır.
bowfinger:
evet arkadaşlar 3 ay önce planladığım olay iyi bir scripterla anlaşamam ve o zamanki birkaç problem nedeniyle askıya alınmıştı.
şimdi yeniden arayışım devam ediyor. Kısacası anlatmaya başlayayım istediklerim.

- Yaş min. 17 olacak. (akıl yaşta değil baştadır lafına güveniyorum çünkü)
- Scripting konusunda bilgili olacak sıfırdan script yazabilecek kapasitede olacak.
- Sunucunun en türlü problemiyle ilgilenebilecek kapasiteye sahip olacak.(ör: forum yönetemi vs.) Bu konularda uzman olmasa bile kendini geliştirebilirliği önemli benim için.
- Bazı katı kurallar çiğnendiğinde vermiş olduğu emek hiçe sayılır ve anında ilişiği kesilir.( Edit , adam kayırma)
- Sunucu ve web sitesi senkronizasyonu konusunda bilgili olmalı.

Neden benimle çalışmalısınız?
-Güvenilir bir iş arkadaşlığı için.
-Siz serveri adam etmeye çalışırken ben adam kayırıp onu bunu staff yapmayacağım için.
-Serverda %100 e yakın insiyatife sahip olacağınız için.

Kurallarım:
-Beni çok az göreceksiniz gerek oyunda gerek msnde.
- Sadece ben kontrollerimi yapacağım. Bir nevi sponsor gibi.
- Ama oyunun yönetilişi ile ilgili direktiflerimi haftalık staff toplantılarında belirteceğim.
- Oyunda kesinlikle hakaret / küfür e izin verilmeyecek player kaybından korkularak göz yumulmayacak.
- Sistemler belirttiğim şekilde olacak.(Klasik sistemler gerçi :) )
-Staff alımını scripter veya belirlediği bir kişi yapacak ama son kontrol için benimle mülakat yapacaklardır.

Bu şartlar altında çalışmak isteyen arkadaşlar özel mesaj atsınlar. MSN İ EKLE KONUŞALIM DEMESİNLER.

Eğer anlaşılırsa cumartesi günü sunucu scripter a teslim edilecektir.

Bu konu bowfinger tarafından düzenlendi(2009-01-01 15:24, 15 yıl önce)
msn verirsen sana yardımcı olabilirim bu konuda
:yesŞu para adamı scripter bile yapar
öğrenene kadar para almıyom ben yaw tam anlmıyla. öğrenecek daha yüzlerce şey var pff ve zamanım yok. bulursun inşallah arkadaşım comrade yardım eder
vlla ben yardımcı olmak isterdim ama amatörüm gülüm pat diye bulamazsın zaten scripter sabret
ufukkotan : :yesŞu para adamı scripter bile yapar

Para neler yaptırmazki :)
para dediğim abartı birşey değil arkadaşlar da , hani belli aralarda ufak bi hediye parası gibi birşey. Ayrıca şu ana kadar kimseyle anlaşamadım...
bowfinger burda birilerinin sana yazmasını beklemek yerine sen bilindik tanıındık şuanda bir işle uğraşmayan scpterlere ulaş bence pm falan at daha iyi sonuç alırsın. güvenilir adını duyurmuş bir kişiyle çalış bence
gıtbı axonsa sor bakalım bosmusmuymus :yes
Bir msn adresi bıraksan ilk mesajına daha iyi olur..
Neophyte
-1.7
Ben pek iyi değilimdir ama yardımcı olabilirm msn adresi bıraksaydın arkadasımda sana yardımcı olabilir o bayagı bilgili.En iyisi msnini ver sen
Bowfinger Adini Bir Serverin Ownerliginda Duymustum Ama herneyse..

Nexiel ( Burak abi&bey ) Aradigin Adam Onu Kafaya Almaya Calis :)
axuare yaş kaç

( sadece merak )
16,5 :)
abi abi beni al abi ben en iyi scripteri....

:yes

para insana yalan bile söyletior... :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.