Bu konu buraqjan1197 tarafından düzenlendi(2009-05-01 00:34, 15 yıl önce)
Umarım istediğinizi bulabilirsiniz.
Umarim Bulursun Aradiqini ;)
Novice
-0.500001
Bana Gore Scp Bilgin Varsa Basla Burda Yazmaya Sistemi Ondan Bundan Yardım Alarak Bitir Zaten 2-3 Sistem Yada Diosan Bn Paylasmak istemiorum Ozmn Burda Gayet Basarılı Ve Yardımsever Arklar Var Sole Birine Yrdımlasarak Yapın iste
Tamam ben fazla birşey söylemeyeceğim.Sana 0 scp bilgin olduğunu söylemişmiyim bak bakalım.Sunucunun açılmasını dört gözle bekliyorum ayrıca bu şekilde scripter aranmaz hem nasıl güveneceksin adama? Çevrenin olması lazım böyle işler için dediğim gibi kendi düşüncemdi ben kimseye kolay kolay ne güvenirim ne inanırım sana tekrar kolay gelsin.
o sensin ben kendime scripter arıyorum lütfen konu değişmesin eğer ilglnrsen buyur pm at hee yok işim olmaz dersen lütfen tartısma olmasin cevrem yeterince geniş orasinda ha ayrıyetten her ben scripterim diyen adamada guvenip remoteyi vermicem zaten merak etme bizde bilioruz buralari yinede tesekkur ederim önerilerin için
buraqjan1197 : o sensin ben kendime scripter arıyorum lütfen konu değişmesin eğer ilglnrsen buyur pm at hee yok işim olmaz dersen lütfen tartısma olmasin cevrem yeterince geniş orasinda ha ayrıyetten her ben scripterim diyen adamada guvenip remoteyi vermicem zaten merak etme bizde bilioruz buralari yinede tesekkur ederim önerilerin için

bana kalırsa hiç verme scriptler hazırsa birkaç sistem için verilmez bence ama sen bilirsin scripter olma gibi bir düşüncem yok ama yardıma ihtiyacın olursa seve seve..

Not.Tartışma olmasın diye ilk mesajımı sildim yanlış anlaşılmasın..
teşekür ederim tabiki istersen bizimle olabilirsin pm'den msn adresini iletirsen sevinirim fakat benim aradgim scripteri hala bulamadim kendine guveneni arıyorum hala
:noAranan Bulunmadi Bakalim Bomba Nasil Olcak [ben yardim ederdimde bende kendi serverimla uqrasiyorum :(]
Umarım aradığınızı bulabilirsiniz ama iş bulmak değil, bulunan kişinin scripting bilgisi.
:asik2
ve arananan kişinin kişinin bu işe kendini adamışlığı :D, aramalarda iyi şanslar :)
Pm Attim Size Bakarsaniz Sevinirim. :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.