Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Merhaba arkadaşlar güzel bir proje dusunuyorum bu projede yer almak isteyen scripter arkadaşların yardımına ıhtıyacım olacaktır. ilgili arkadaşlar msj atarak bilgilerini sunlarlarsa kendileriyle irtibata geçebilirim.Sunucu suanda remote makınada Beta yayınındadır. ilgilinize Teşekkurler.Sunucu hakkında ufak tefek bilgi verebilirim
8x Tarzında Power Play sunucu ve sadelık dışı aşırı goresel zevk ıtemler kıyafetler ve mordern uo goruntulerıyle sponsor tarafından odemelerı gerçekleşen sunucu noter tasdikli 5 Ay Kapanmama şekilde açılacaktır. .Sunucu ısmı ve web sıtesı 15 gun ıçerısınde duyurulacaktır...

Lütfen Eleştiri gibi cvpları topic altında yazarak konunun dağılmasını sağlamayalım özellikle rica ediyorum..

Site Client Map Hazır durumda sadece Scriptsel eksiklikler var [ elınde taban sphere olan arkadaşlar yada beraber yapabılcegımız arkadaşlar msj atarsa sevınırım . ist içi olursa buluşup tanışabılırız.. ilginize tekrar teşekkur ederim]..
Arkadaşım Oyun İçi Destek Verebilirim Scp Hakkında Bilgim Yoktur Ama Mapları Çok İyi Bİlirim 6 Yıldır World Builderim 19 Tane Serverın İşini Yaptım Ben MEsela Developer veya Gamemaster Olarak Gelebilirim İzninizle
bana ö.m yoluyla ulaşırsanız size yardımcı olabılırım..

Bu konu Maia tarafından düzenlendi(2010-05-12 22:25, 13 yıl önce)
ben olayım mı

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.