Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Merhabalar arkadaşlar açılacak olan bir PvP(Player versus Player sunucusu için Scripter arıyoruz ilgilenen arkadaşlar [email protected] adresini ekleyebilir.
Alınacak arkadaşa Owner yetkisi verilecektir ayrıca para ödemeside yapılacaktır yeterki işini ciddi ve temiz bir biçimde yapsın teşekkürler.

Bu konu Marlock tarafından düzenlendi(2010-05-29 21:30, 13 yıl önce)
Allah aşkına sunucu açmayın yahu yeter artık.
Daha öncede sunucu açtığıma şahit olmuş olsanız gerek ki bıkmışsınız benden ha ?
Hayır o maksatla demedim. Piyasadaki sunucu bollugundan dedim. Nedir bu yaz gelince sunucu açma çılgınlıgı onu anlamadım ben ayrıca scripter olmadan bi sunucuyu nasıl açmayı planlıyorsunuz?
Ekip arkadaşlarım çoluk çocuk olmadığı için hepsi üniversite sınavı iş gibi zorluklarla boğuşuyor sınav'dan sonrası için düşünülüyor zaten sunucu diğer yazlık sunucular ile karıştırmazsanız sevinirim scriptera sunucuyu yapılandırması için ihtiyacımız var bunda açık olmayan şeyi anlayamadım.
İyi ve Guvenılır bi scripter bulma dilegiyle :)
Teşekkürler.
W-B konusunda da ben yardımcı olabilirim eğer böyle bir yapılanma düşünüyorsanız...
World Builder için bi açık bulunmuyor yinede teşekkürler.
Evet beyler sağlam Scripter aranıyor proje çok büyük biliyorum bu aralar sınavlar çok scripter bulmak zor olucak ama hakkını veren kişi emeğinin karşılığını alıcaktır. Marlock ada ben açtırdım topici yanlış olmasın :)
Başvurular devam ediyor.
Scripter'imizi bulduk başvuran herkese teşekkür ederiz.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.