Merhabalar yapım aşamasında olan sunucumuza güvenilir bir kodlayici ( scripter ) aramaktayiz.
Eğer ilgilenmiyorsaniz , konuyu başka yerlere kaydırıcak veya caydırıcı mesajlar atmayalim.

Sunucu hakkında ;

Sunucu adı: -
Sunucu tabanı: Sphere
Sunucu türü: Power Play
Makine Özellikleri: Dedicated makine kıralanacaktır.
Makinenin barındığı yer: -
Stat cap: 225
Skill cap: 800.0

Istediğimiz bilgiler ;

Adı ve Soyadı:
Referansları (Yetkili):
Referansları (Sunucu):

Bu özellikleri doldurup bana özel mesaj atmaniz yeterli olucaktir arkadaşlar.

Ilgilinen herkese teşekkür eder , iyi günler dilerim.
konu yanlıs yerde
" Yetkili Ararken " isimli başlığı gündem bölümünde görünce sanırım buraya açılıyor böyle konular diye düşündüm, afedersiniz.

Scripter arayişi devam etmektedir.
Alıntı : Dedicated makine kıralanacaktır.
Daha makine'ni kiralamamışsın.Bence bu durumda kimse kabul etmez.
Aradığını bulman dileğiyle.
Herkesin kişisel görüşü farklıdır tabiki , ben oraya dedicated bilgisayar kıralanmıştırda diye bilirdim ki zor birşey değil dedicated dediğin 100-200 tl arasi birşey.Scripter olucak kişidende bazi konularda bilgi almak istiyoruz , ne gibi bir remotede çalişmak istiyor , ne gibi istekleri var vb sualler sorup scripter arkadaşimiza en rahat ortami yaratmaya çalişacağiz.

Arayişimiz devam etmektedir.
Aradığını bulman dileğiyle o zaman :)
Scripter arayişimiz devam etmektedir.

Bilgilendirme: Web sitemiz 15 güne kadar aktif olucaktir.
Neler yapabilceksin bu konuda.Scripter aramayı bilmek kolay.Reklam vercekmisin ? Hosting'in ne kadarlık alcaksın.Faturasını ortaya koyabilcekmisin.
Umarım aradığınızı bulursunuz.
Reklam konusuna gelelim , reklamda şöyle bir yol izleyeceğiz ;

Ilk öncelikle gereken yerlere reklamlar verilecek tabi ki.(u-s,uo-dev vb.)

ikinci reklam amacımız ise bunla yetinmeyip travian web browser oyunun yaptiği gibi ktunnel,vtunnel,facebook ve bazı oyun sitelerine dahil reklamlar verip ultima-online oyununa yeni kitle toplamaya çalişacağiz.

Web hostumuz şuanda tutuldu , web sitemiz tasarım ve kodlama aşamasinda 15 güne kadar biticek.

Hosting ise problem değil 100 ila 200 lira arasinda bir remote almayi düşünüyoruz.

Bu sorunlari hallettikten sonra bağlanti programinida yapip test aşamasina geçmeyi düşünüyoruz.
Umarım aradığınızı bulursunuz.
Akasha : Umarım aradığınızı bulursunuz.
Banned
-3
Awe :
Akasha : Umarım aradığınızı bulursunuz.
Aradığımız arkadaşi bulduk teşekkürler..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.