Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
ArkadaşLaR BuRaya Konu Acmak Ne KadaR MantıkLı BiLemicem Ama 2 AydıR ELimde Remote ÖyLece DuRuyoR 56b Bi Pvp SeRveRı Acmak İstiyoRum Sitem ConnectöRüm FaLan HeRşeyim HazıR Fakat Bi ScRipteR OLmadan Acmak İstemiyoRum Ve Gerçekten İşini BiLen BiRisine İhtiyacım VaR Cünkü SeRveRın Kapanma Gibi BiR DuRumu Söz Konusu Değil YaRdımcı OLabiLiRseniz SeviniRim Şimdiden TeşekküRLeR İyi FoRumLaR...

ÇaLışmak İsteyen ARkadaşLaR Pm YoLuyLa ULaşabiLiRLeR..
Members
-2.9
Bence Bu u-s İle OLucak Bir iŞ DEGİL.. Mantikliysan.. Kendi İşini Kendin Hallet Derim Yapmayi Bilmi0rsan Ben Burdan Veya Mail Adresinden Yardimci OLurum
Gerçekten İşini BiLen BiRisine İhtiyacım VaR YaRdımın İçin TeşekküRLeR Fakat Bana DevamLı OLaRak CaLışıcak BiRisi GeRekLi
Members
-2.9
ßen Hayatimi Ultimaya Adadim Eger Senin Dedigin Gibi Scripter Ari0rsan Buyur qeL msn veya Pm De Görüşelim
O zaman kolay gelsin. Oradan buradan adam alırsan senide cokertir sphereınıda :) Arkadas cevrenden arastırmanı tavsiye ederim.
Members
-2.9
ilK bende ONu söyledim.. ßrda Sadece. Script Konusunda Yardim Var Araştiricaksan { Reklam Gibi oLmasin ] sphere-wiki vs vs [ ama 56b pvp shard rp shard isti0rsan ] Araştir Derim... Eger Aramak İstemi0rsan hemen BUlayim Di0rsan.. ben sana Scripter oLurum Yardim Amacli... sOnra Shardini yaptiktan sonra sen paşa paşa kulanirsin... ben bişi istemem benim shardim bana yeti0r ;)
EgeRki YaRdımcı OLabiLiRsen SeviniRim :)
Members
-2.9
mail Adresimi Pmde Belirtiyorum
merhaba yeni acılıcak pvp server'ımıza script yazıcak tecrubelı arkadaslar aranıyor -.. [email protected] ßuradan ULasın ßana facebook. ! Vps Herşey Alınmıstır Herşey Hazırdır
Amipmisin arkadaş duymayan kalmadı tamam kaç senelik topicleri upladın :no
:D
Bende arıyorum bulamadım valla :(

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.