Arkadaşlar PVp serveri açmayı düşünüyorum ancak scirpt bilgisine sahip değilim 0 dan script yazabilicek ve yarı yolda brakmayacak takım arkadaşı arıyorum yardımcı olursanız sevnırım
aradıgını bulman dilegiyle.
kimse yok mu yardımcı olucak ?
kaliteli birini arıyorsan kendin hakkında bilgi vermelisin. ücret ödeyecek misin mesela ya da sunucu masraflarını nasıl karşılayacaksın. böyle birşey yazmadan kimse güvenmez.
Nexima : kaliteli birini arıyorsan kendin hakkında bilgi vermelisin. ücret ödeyecek misin mesela ya da sunucu masraflarını nasıl karşılayacaksın. böyle birşey yazmadan kimse güvenmez.

katiliyorum Neximaya..

bilgi vermen gerekir
daha önce slothere,tymaron ve Alone Adlı arkadaşlar ile çalıştım gerekli bilgileri onlardan da alabilirsiniz edomir uo,turkey uo ve narsil pvp adli serverlerin owneri idim
slothere lakaplı scripter arkadaşla daha önce bir çalışmamız olmuştu ancak bi kaç problem sebebi ile tam olarak hatırlamıyorum ayrılmıştık sanırım okul nedeni ileydi kendisi zaten burda msjı okudkdan sonra cvp atıcaktır mutlaka gelelim para işine pvp serveri için 200 300 tl lık makına almaya grk yok 100 tl lık bir makına ile ki bu makinalar vps olucak büyük ihtimal zaten ilk başlarda player yoğunluğu olmayacağı içinde bu sunucu bizi bir süre idare edicektir. eyer ki daha sonra player yoğunluğu yaşarsak tabiki makina özellikleri de değişicektir vps den cıkabiliriz normal sunucuya ücret konusu problem olmayacaktır hic bir şekilde 2 kişi açmayıdüşünüyoruz ve arkadaşım devlet memurudur ben web tsarım ve programcıyım aylık gelirim hemen hemen 1000-2000 civarıdır + bankada şahsıma ait bir miktar para bulunmakta sadece bankadaki para ile serveri 3 yıl veya daha fazla açık tutabılırım problem olucağını sanmıyorum daha detaylı bilgi vermek isterdim ancak özele girdiği için benimle çalışcak arkadaşlarla bu bilgileri paylaşabilirim istanbul üsküdarda oturuorum ultima online dünyasında bilinen nick'im tycondrious'dur
saydigin isimli kişilerin işi olabilir sen burda direk bilgi verirsen daha acik olmazmi.?
Biz bu vaadleri her topicde görüyoruz hayırlısı bakalım :)
Scripter bulunmuştur herkeze teşekkür ederim
ben bu topice gülerim yada KENDINI tanıtamıyorsun daha neler gorcez yarrabbim
Bulunduğuna göre kilit o zaman

Başarılar
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.