Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Arkadaşlar Scripter arıyorum , Aradığım Kişi öncelikle Dürüst ve Deneyimli olacaktır.Benimle Çalısacak Bazı konularda bana Yardım edecek,
Benim fikirlerimi paylaşacagım iyi bir insan istiyorum.

Sizden tek ricam konuyu saptırmamanız.

Ulaşmak İsteyen [email protected] Bu Adresden ulaşabişirler...

İlgilenenlere Teşekkür Ederim.
İnşallah aradığınızı bulursunuz fakat bilgi verseydiniz daha hızlı sonuca varabilirsiniz. Benim görüşümdür, İyi günler.
İyi akşamlar, Sanırım server açacaksın seninden en az % 50 bir scripter bilgin olmalı.
Hiç bir bilgin olmadan, server açmak çok zordur genel ayarlar bittikten sora önemli
veya sistem yazabilen | sağlam | scripter'ler ile çalışılabilir ama yinede inş aradığını
bulursun.

Başarılar, iyi akşamlar.
İnş Aradığını Bulursun Fakat +Region Ardaşımızın Dedigi Gibi En Az Seninde %50 Ve Üstü scripter Bilgin Olması Lazım
Bir scripter'ın Yazacagı Haince Bir Scp Senin Olan Serverıın Bir Günde Hayal Olmasını Sağlıyabilir
Smyrna Uo Nun Karşılaştıgı Bir Durumu Örnek Vereyim Vendor'a Gidiyosun Bana Para Ver Diyosun Veriyodu Bana Skill Ver Diyodun Sana Warlock Skilleri Veriyordu Ve Sayamadıgım Bir Çok Şey Çok Dikkatli Olmasın Bu Konuda ... 8)
dejavu
iyi akşmalar yazacagim aynı konu üzerine ama farklı bende yerini bulmuş tanılan bi serverde stafflık yapmak istiyorum 9 senelik deneyimim var en son Uokings.de adminlik yaptım oda kapandı ilgilenen olursa sevinirim

iletişim [email protected][/
b]
+Charles 10 Numara Bu Konuda Kendisini Çok İyi Tanırım Uokingste Yer Aldıgım İçin Bukadar Açık Ve Net Konuşuyorum
Eğer anlaşabilirsek İstenilen düzeyde yazılım desteği sunabilirim, üyelik sistemi v.b. her ne istenilirse.

email : [email protected]
driver : iyi akşmalar yazacagim aynı konu üzerine ama farklı bende yerini bulmuş tanılan bi serverde stafflık yapmak istiyorum 9 senelik deneyimim var en son Uokings.de adminlik yaptım oda kapandı ilgilenen olursa sevinirim

iletişim [email protected][/
b]

Charles ın staf oldugu bı servera her halukarda oynarım dımı mehmet abi :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.