Merhaba Arkadaşlar,

Ben Gerçekten Ciddi ve Professionel bir ekip ile bi Uo Shard kurmak istiyorum scripter ve coder arkadaşlarımız vardı ancak okudukları için bu konuda yardımcı olamadılar eğer gerçekten ciddi ve istekli bir sekilde scripterlik ve connector yapımı ile ilgileniyorsanız lutfen p.m atın

yaş sınırı yoktur herkes p.m atabilir gine altını çizerek belirtiyorum ciddi olan p.m atsin diye hani bazı kendini bilmez arkadaşlar atmasın diye yazıyorum defalarca ınsallah degısık p.mler ile karsılasmam dediğim gibi eğer ilgileniyorsanız p.m atın

Bursa veya ankara tercihimizdir diğer illerdende arkadaşlar olabilir

Not : Scripterden kastettiğim 0dan birşeyler yapabilecek kişiye ben scripter derim hazır scp packleri önüme koyan veya çalıntı scpleri önüme koyan bir kişiyi ekibime dahil etmem istemem haberiniz olsun degisik tekliflerle gelmeyinde.

Bu konu loncagaming tarafından düzenlendi(2008-11-19 01:55, 15 yıl önce)
Ee sonra ne olacak türkiyede ultima üzerinde çığırmı açacaksın ömrün 2 hafta sana tavsiye sinemeya git,film izle,bara git,kız arkadaşınla seviş,arkadaşının manitasıyla ilgili fantezi kur ama ultimaya bir şey bilmiyorsan hiç başlama sonun HÜSRANN bebeğim
aylin neden hep olumsuzsun diyosunya eskiler eskiler böle birbirinizi yuhluyomuydunuz?
aylin yorumun için teşekkür ederim yanlız şöyle birşey var ultima online biliyorum serverı idare edebilecek bilgi ve tecrübeyede sahibim ama herkes scripter olabilir diye birşey yok allah bana o yeteneği vermemiş değilmi tabi sen kendi görüşlerini söyledin cesaretine hayran kaldım ama senın düşündüğün gibi değil
İnşallah Bulursun.
Bir kaç kişiyle görüşmekteyim hala birileriyle anlaşmış değilim mesaj göndermeye devam edin
aylin,abartma istersen.sphere sunucuları bir kaç istisna dışında uzun süre açık kalamıyor olsada herkes için geçerli değil bu.

aradığınızı bulmanız dileğiyle.
Arkadaşlar server açacağınıza o parayı aylık düzenli olarak avrupa serverlarına yatırıp pynasanız sizce mantıksızmı olur?
@Aylin
dediğin mantıklı olabilir ama arkadaş server açmayı istiyor bunun için yardımcı arıyor.fikirlere saygım sonsuz fakat yorumların insanları tahrik edici cinsten.buna biraz dikkat etmelisin
:pNedir bu tanrılık safsatası anlamıyorum bir insan neden sunucu açarki git oyna işte avrupa serverlarında parana yazık 30 tane server var hepsinde 10 20 30 player olan playerda dağılıyor adam gibi sunucu yok be
Aylin arkadaşım parama yazıksa yazık olsun ben serverı acıyorum yardımcı arıyorum eğer yardımcı olmak ıstıyorsan p.mden mesaj atarsın görüşürüz ama gereksiz mesaj atmanı istemiyorum fikirine saygı duyuyorum bu arada maddi bi sorunum yok boşunada para harcayacağımı düşünmüyorum.
loncagaming : Merhaba Arkadaşlar,

Ben Gerçekten Ciddi ve Professionel bir ekip ile bi Uo Shard kurmak istiyorum scripter ve coder arkadaşlarımız vardı ancak okudukları için bu konuda yardımcı olamadılar eğer gerçekten ciddi ve istekli bir sekilde scripterlik ve connector yapımı ile ilgileniyorsanız lutfen p.m atın.

Profesyonel :
[1] Mesleki bir konuya o konudan para kazanabilecek kadar hakim olmak
[2] Bir işi kazanç sağlamak amacıyla yapmak

bkz :
https://tr.wiktionary.org/wiki/profesyonel

Eger bahsettigin bu şekilde profesyonelse 7/24 uygun bir fiyata destek verebilirim.
@Nemesis,

Görüşebilme imkanımız varsa lütfen iletişim adresinizi özel mesaj atın.
@loncagaming
Senide Aslinda Bir Nevi Anliyorum Güzel Diyorsun İyi Diyorsun Ama 0'dan Bu İs Cok uzun + Tekrarlanmis Bos İslerle Ugrasirsin
0'Dan Yazmak Diyorsun Dimi ?
Eee Simdi Magery.scp'yi Yazacan O Scriptte Bug'suz Sekilde Baya Bir Serverin Script Patchinde Kullaniliyor.
Simdi Bunu 0'dan Yazmak Mi Daha Mantikli Yada O Magery.scp'sini Bir Yerden Alip,Bulup Üstüne Editlemeler Yapmakmi ?

Ayrica Senin Aradiginda Tam ProfosyeneL Bir İnsan Ve Bu ProfesyeneL İnsanlarda Plevel İcin Script Yazmaz :)
Kısacasi Belli Bir Ücret Karsiliginda Emek İstiyorsun :)
Herneyse Kolay Gelsin.İyi Sallah Ne Demek İma Ettigimi Anlamissindir..
Aylin : :pNedir bu tanrılık safsatası anlamıyorum bir insan neden sunucu açarki git oyna işte avrupa serverlarında parana yazık 30 tane server var hepsinde 10 20 30 player olan playerda dağılıyor adam gibi sunucu yok be
senin gibi salaklar yüzünden türkiyedeki uo ilerlemiyo avrupada avrupa türkiye serverlari avrupa kadar kaliteli olsada onlar burda oynasa fena mı olur snn hiç bişe s..inde degilki insanlara yardımcı olmucaksan comment atma bi gün sana sansürsüz çok pis girişicem haberin olsun.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.