Arkadaslar Power Play Shard Acmayı Dusunuyorum Hostu Aldım ... maddi acıdan sorumum yok... isi bilen 1 scripter ve Web le ilgilenicek birde web master arkadaslar arıyorum ... ilgilenenler bana ozel mesaj atabılır ...yada alta yazabılır ...

// Reklam yapmadan lütfen. - Neran

Bu konu Neran tarafından düzenlendi(2009-05-09 22:51, 14 yıl önce)
Merhaba,

Scripter, webmaster arıyorsunuz iyi hoşta bu arkadaşlara emeklerinin karşılıkları olarak neler verebilirsiniz ?
Bu işler birazda bütçeye bakar yani, herkez emeğinin karşılığını azda olsa ister diye düşünüyorum.
:asik2

*Not : Webmaster konusunda bir önerim hosting şirketi önerim olabilir, ama onlarda ücretli yapıyorlar ve şuana kadar şundan istiyoruz diyipte yapamadıkları tasarım yok yeterki paradan haber verin. (biraz kaçık ama işinde proflar)
İlk oalrak Host parasını ben cebımden karsılıcam her ay sorunsuz ... ve benım le calısıcak arkadaslar reklamlar olsun yada serverın baska cesıt beraber belırlıcegımzı ve bıze gelir saglıcak herseyi aralarinda paylasıcaklar ... benım para gıbı beklentım yok ... ilgilenen varsa zaten ozelden yazsınlar goruselım ben 24 saat burdayım ...
hayırlı olsuın :) bizim sunucu acıcak adamdan cok oynuyacak adama ihtiyacımız var :=)
@Nemesis[Berk]
evet çok doğru bir laf söylemişsin. oynayacak kişi kalmadı..
:huh
oyuncu kıtlesı az da olsun var biraz da reklam la bu isi kaldırırım ondan korkum yok ...
Bana PM atarsanız size bir önerim olabilir, hazır bir server şuanda satılık durumda..

Türü : PVP, herşeyi hazır account sistemi vs. (Connector hariç)
:huh
Novice
-0.500001
Power Play Dior

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.