Orta Dünya Harıtasıdır.
ilgilenen arkadaslar pm atarlarsa sevınırım.
Evet, gerçekten süper derin ciddi açıklamalı ayrıntılı bir başlık tebrikler, Emin ol bulursun. :D

Bu konu [Nores] tarafından düzenlendi(2010-03-15 15:56, 14 yıl önce)
[Nores] : Evet, gerçekten süper derin ciddi açıklamalı ayrıntılı bir başlık tebrikler.

Orta Dunya serverı acma gıbı bır projemız var. Su anda Aktıf sadece yetkılıler gırmekte. Word dolduruluyor ve scrıptler hazırlanıyor.Bu evrede scrıpter ve word buılder arıyoruz. Irk sıstemlerı var Elf, Orc, Human gıbı. baska takıldıgınız bır kısım varsa pm ıle ıletısıme gecebılırsınız.

tesekkurler.
ALınma ama arkadasım böyle bulunsaydı builder ve scipter ilk biz bulurmayı denerdik.
[Nores] : Evet, gerçekten süper derin ciddi açıklamalı ayrıntılı bir başlık tebrikler.

(:

B U L A M A Z S I N I Z . . . !
RieL : ALınma ama arkadasım böyle bulunsaydı builder ve scipter ilk biz bulurmayı denerdik.

Ben ılanımı verdım umarım bulunur ısımız hızlanır. su anda bır tane buılder mevcut neyse sagolun bılgılendırdıgınız ıcın
umarım aradıgını bulursun
PM İle Ulaşmrsn ? W-Byim
Aradiğini bulman dileğiyle..Projende başarilar..
*Loki : Aradiğini bulman dileğiyle..Projende başarilar..

Sagol dostum. Scripter arayısı devam etmektedır
Rayno

wb olarak [ Ma$Chot ]

scripter olarak [ Afronola ]
Rayno

tavsiye ederim
angellostos : Rayno

wb olarak [ Ma$Chot ]

scripter olarak [ Afronola ]
Rayno

tavsiye ederim

Sagol Dostun ırtıbaat halındeyım zaten kendılerıyle
Başarılar
@Rayno
Kardeş bazı gereksiz yorumlara alttan alarak cevap vermişsin olası bir polemik topicini engellemiş oldun. Bu olumlu davranışın beni çok sevindirdi :)
Override : @Rayno
Kardeş bazı gereksiz yorumlara alttan alarak cevap vermişsin olası bir polemik topicini engellemiş oldun. Bu olumlu davranışın beni çok sevindirdi :)

Sagolasın Kardesım.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.