Merhaba.

Arkadaşlar topic baslığına ilişkin , çok ciddi bir server açmayı düşünüyoruz gerek staff kadrosuyla gerek scplerle gerek oyun içi item düzeniyle gerek hostuyla !!
bildiğiniz üzere 'Ultima online' Camiasında kendi çapında birçok scripter bulunuyor o yüzden bize sıfırdan scp yazabilen bir arkadaş ,( kendine güveni olan karakteri yerinde kişilikli bir arkadaş )gerekiyor.

ben bu niteliklere uyuyorum diyen arkadaşlar bana pm yoluyla ulaşabilirler. saygılarımla

makina özellikleri
Core 2 Duo E6600
512 Mb DDR2 Ram
20 GB HDD
75 GB Trafik

host firmamız bizden haber beklemektedirler herşey tamamlandıktan sonra serverimiz açılıcaktır.

sphere:56b
Server türü: pvp
account: free düşünüyoruz.

not: aradığımız scptere adminlik verilecektir şahsımız tarafından bi ücret ödenme gibi bi durum söz konusuz deildir.
Umarım aradığınızı bulursunuz. Bunu yazıyorum çünkü ilk başta tanımadığınız bir kişi sunucunuza her türlü zararı verebilir. :)
ßenım kafadansın ben elımden geldigince yardım ederim sana 2009 model scp yardımı ile :) tabiki istersen
ben yardım ederdim ama arkadaşlarla başladık bu işe 0 danay azacam bende vaktim olmayacak :(
arkadaşlar yorumlarınız için teşekürler. ilgilenen arkadaşlar için msn adresim. [email protected]
bu makinayla en iyi olmak biraz zor..
en az 2gb ram lazım ki makınenin dedicated olması lazım
ki trafigin sınırlı olması da enteresan buna para yatıracağına internete para yatır kendi kasanı kendin al.. derdin oldumu da anında erişim.. Madem geniş kapsamda düşünüyorsunuz bu daha karlı..
haklsıınız arkadaşlar ama gereken şartları en kısa zamanda güncellicez.

Bu konu M-axis tarafından düzenlendi(2009-02-05 20:24, 15 yıl önce)
o makina ile gayet iyi gidersin sadece ramlerı 1gb veya 2gb yaparsan çok rahat kaldırır emin ol eğer vps değilde vds ise dedicated geçmene bile gerek yok . Sadece trafic yoğun olursa sistemlerin gelişmiş sql larla ilgili ise traffic sorunu olabilir veya ram kullanma ondan 800 Mhz dedicated gerekebilir ilerde oda bi ihtimal . Neticede 10 MBİT aşağısına düşmesse Vds Havuz bağlantıda hiçbirşey olmaz. Uo çok fazla gerektirmiyor bağlantı + işlemci ile yoğunlu bir oyun
o makina cacık hacı 75 traffic ise dahada kötü günümüzde ping atan çoluk çocuk oranı çok fazla 10 kişi 30 dk içersinde serverini boğar bence tavsiye adam gibi server yapacaksan adam gibi host alıcaksın kendin topla veya iletişime geç ben sana hosting fiyat,kampanya ve özelliklerini gösteren bi dosya yaparım... ama sz bilirsiniz..

// Bidaha Böyle Gereksiz Reklam Yazma Topiclere.. /mthN

Bu konu mthN tarafından düzenlendi(2009-02-06 13:52, 15 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.