Merhaba Arkadaşlar

Konuyu Yanlış Yere Açmış Olabilirim Kusruma Bakmayın Reklam Alanını Göremedim .

Çoğunuz Sylon'u Biliyorsunuzdur , Acaba Şuanda Açık Sylon'a Benzeyen Levelli Server Varmı Veya Irklı Server ?

Yardımcı Olursanız Çok Memnun Olurumm .

Şimdiden Teşekkürler .
Novice
11.9
Levelli olarak uo-justice(pvp sunucusu) var sunucular bölümünden web adresine ulaşabilirsin
Uo Justiceyi Biliyorum Ama Onun Level Sistemi Değişik Biraz Player Kesince Gelio Ben Normal Levelli Server Arıyorum Değişik İtemler Vs.

Ama Yinede Teşekkür Ederim :)
@HellKing
Sanırsam Justiceden başka levelli server yok Türkiyede.Pvp olacak.
uo arbeit var diye biliyorum
Teşekkürler Arkadaşlar :)

Ben Buldum Bitane Ama Kapalı Galiba .

Themis Uo Bilgisi Olanlar Paylaşabilirse Sevinirim .
bence öyle sunucular arayacağına kaliteli ve eylenceli sunucuları tercih etmen daha doğru olur sonuçta tercih senin ama şuan oynanabilecek en iyi sunucu groza pvp grozapvp.ultima-tr.com sitesi bu biz buradayız gelmeni öneririm teşekkürler..
slayerfurkan : bence öyle sunucular arayacağına kaliteli ve eylenceli sunucuları tercih etmen daha doğru olur sonuçta tercih senin ama şuan oynanabilecek en iyi sunucu groza pvp grozapvp.ultima-tr.com sitesi bu biz buradayız gelmeni öneririm teşekkürler..

Yazıktır ya.
ahaha groza pvp dedi ya :D
Niye Öyle Dediniz Çokmu Kötü Groza ? :D
İsmini duydunmu yeni duyuyorum :)
Ben Bi Ara Duymuştum Ama Kapandı Diye Biliyordum :)
Reklam kokan hareketler bnlaaaar :D:D:D:D

Bu konu yurnei tarafından düzenlendi(2010-07-09 11:58, 13 yıl önce)
slayerfurkan : bence öyle sunucular arayacağına kaliteli ve eylenceli sunucuları tercih etmen daha doğru olur sonuçta tercih senin ama şuan oynanabilecek en iyi sunucu groza pvp grozapvp.ultima-tr.com sitesi bu biz buradayız gelmeni öneririm teşekkürler..

ay ağlıcam şimdi böle sunucular yerine müthiş kaliteli grozayı tercih etsene 1 hafta sonra başka sunucu ararsın çünkü groza kapanmış olur :D
levelli yabancı sunucu vardı bi ara hala açıkmı bilmiyorum :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.