Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Merhaba,
arkadaşlar bu sorun ile karşılaşıyorum ilgilenicek varmı lütfen tüm spherede bu sorun :S
Novice
11.9
2 tane yetmez 5-6 tane daha açsaydın

sphere.ini de

[SPHERE]

kısmının altına agree=1 ekle
Agree=1 öncedende vardı fakat olmuyor napmam lazım ilgilenicek yokmu ya uoda böyle olan tek benmiyim
Sphere ip bilgilerini falan tam doldurduguna eminmisin ?
UO BAŞTAN YÜKLEDİM SORUN ÇÖZÜLDÜ AMA SİZE BİR SÖZÜM OLUCAK BU US DE DOLANANLAR BİRŞEY BİLİORM DİE TAKILIO AMA BİRŞEYİ BİLEN YOK 2 TANE KONU AÇTIM 2 SİNDEDE YARDIMCI OLMADI KMSE YADA BILMIYORLAR BILMIŞ HAVALARI YAPMASIN KIMSE

Bu konu Grandminer1992 tarafından düzenlendi(2010-04-11 15:22, 13 yıl önce)
sanırım buydu -3 hatası 1 den fazla sphere açık oldugunun bildirir ve bu yüzden -3 hatası verir ikincisi sphereserv.exe kapattıgında görev yöneticisindeden de kapatıcaksın aynı zamanda..

yada öyle degilse ss al buraya koy anında yanıtlarım bütün - hatalarını bilirim.
Novice
11.9
quSTo : sanırım buydu -3 hatası 1 den fazla sphere açık oldugunun bildirir ve bu yüzden -3 hatası verir ikincisi sphereserv.exe kapattıgında görev yöneticisindeden de kapatıcaksın aynı zamanda..

yada öyle degilse ss al buraya koy anında yanıtlarım bütün - hatalarını bilirim.

2. Sphere hatası -9'dur

Grandminer1992 : UO BAŞTAN YÜKLEDİM SORUN ÇÖZÜLDÜ AMA SİZE BİR SÖZÜM OLUCAK BU US DE DOLANANLAR BİRŞEY BİLİORM DİE TAKILIO AMA BİRŞEYİ BİLEN YOK 2 TANE KONU AÇTIM 2 SİNDEDE YARDIMCI OLMADI KMSE YADA BILMIYORLAR BILMIŞ HAVALARI YAPMASIN KIMSE

Sen sorununu anlatmayı bilmiyorsun ki. -3 hatası birçok nedenden meydana gelebilir. Mul dosyalarında eksik olabilir sphere dosyalarında eksik olabilir agree sorunu olabilir. sen -3 diyorsun geçiyorsun orda yazan hatayıda buraya koysan sorunun çözülür.
sorun bendede oldu sphere dosyasını aynen bu şekilde(sphere) şeklinde c ye atarsan düzelir

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.