Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi servera bağlanabilmem için gereken bütün herşeye sahibim. Serverda günümüzdeki Ultima online sunucularının neredeyse hepsinde bulunan uovanguard korumasıyla korunuyor. Serverın connectorunde 'sunucu durumu: açık' yazısını gördüğüm halde clientini açtığımda usernameimi ve passwordumu yazdığım da entera bastığımda serverın açık olmadığını ve oyuna bağlanamadığımı görüyorum.. ' Couldn't connect to Ultima Online. Please try again a few moments. ' uyarısını almaktayım. Acaba eksik nerede veya yanlış olan birşey nerededir. Sunucu kesinlikle açıktır , msnden arkadaşım oyunda olduğunu söylemektedir. Ama ben oyuna giremiyorum sorunun nerede olduğunu bilen arkadaşımız veya arkadaşlarımız var ise yardımcı olurlarsa çok ama çok mutlu olurum..

Herkese iyi eğlenceler , iyi forumlar.
Şimdiden yardım eden ve etmeyen bütün arkadaşlarımıza teşekkür ederim.
İyi akşamlar.
Bunu siz sunucu yetkilileri ile veya UOVANGUARD sahibi ile görüşün buradan kimsenin yardım etmesini beklemeyin.
Novice
-14.8
Polis : Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi servera bağlanabilmem için gereken bütün herşeye sahibim. Serverda günümüzdeki Ultima online sunucularının neredeyse hepsinde bulunan uovanguard korumasıyla korunuyor. Serverın connectorunde 'sunucu durumu: açık' yazısını gördüğüm halde clientini açtığımda usernameimi ve passwordumu yazdığım da entera bastığımda serverın açık olmadığını ve oyuna bağlanamadığımı görüyorum.. ' Couldn't connect to Ultima Online. Please try again a few moments. ' uyarısını almaktayım. Acaba eksik nerede veya yanlış olan birşey nerededir. Sunucu kesinlikle açıktır , msnden arkadaşım oyunda olduğunu söylemektedir. Ama ben oyuna giremiyorum sorunun nerede olduğunu bilen arkadaşımız veya arkadaşlarımız var ise yardımcı olurlarsa çok ama çok mutlu olurum..

Herkese iyi eğlenceler , iyi forumlar.
Şimdiden yardım eden ve etmeyen bütün arkadaşlarımıza teşekkür ederim.
İyi akşamlar.

Dns'leri değiştirmeyi denermisin ?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.