gercekten ayıp 3 tane topic actım kimse bişe yazmadı mecbur degiler biliyorum ama benim tek yardım isti yecegim site Bu Lütfen ilgilenin ben bir şeyi cok merak ediyorum server hostta server lag degilde donma var mesela r,r atar gibi 10 dk bir 10sn bir geliyo gidiyoo nerden ve kimden kaynaklana bilir hsotta sorun yokmuş sanrım sevrer saten daha yeniymiş neden ? acaba bilen varmı ?

Bu konu Akillis tarafından düzenlendi(2007-09-10 22:19, 16 yıl önce)
konsolda hata yoksa bağlantı problemi vardır
emin misin baba ?
3 tane topic acana 3 tane uyari birden bedava yapayim bende sana ... Illa 3 tane acmana gerek yok birseye cevap alman icin ... bekle biraz, insanlar direk senin topicinle ilgilenemezler, 1 gun surse bile bekle.
Hostun bağlantısındandır büyük olasılıkla.

Trafik kesiliyor olabilir.
evet hele Tr lokasyon ise yandın :D çok kesinti olmaya basladı
Hayır baglantısı cok güzel baba neden donuyor Pc res atıyoz 10sn bir 1 dk bir donma geliyor nolur yardım edin yorum yazın
Virüs olabilir makinada. Kontrol ettir.
Kardeşim, makinanın lokasyonu ve data centerı neresi... Bunları söylersen tahminlerimi söyleyeceğim sana.. Çözüm yolunuda.
Bence %90 virüsden dolayı. Sphere.exe ni değiştirmeyi dene!
Sanmıyorum. Anladığım kadarıyla 10 saniyede bir 1 dakikalık donma oluyor.. Yada tam tersi.

Ya trafik kesintisi yaşıyordur hostun. Yada işlemciye fazla yükleniyorsunuzdur ve işlemci boğuluyordur.

Makinanda çalışan gereksiz programları kapat ve cpu kullanımına bak. En fazla %40 olmalıdır sphere'in kullandığı cpu. Eğer %40'ın altındaysa CPU kullanma oranın, büyük olasılıkla trafik sorunu.
Yoook abi olmıcak böle yeminle aglıcam neden nerde bu sorun donmalar nerde
Borland Sphere.ini - Sphere.exe Değiştiriyorsun. Oldu Yada Olmadı diye msj atıyorsun ben seni yönlendircem olmazsa.
hosting makinanız aşırı ram yiyor olabilir. tabi buda makinanızı boğacaktır.
bağlantı kesiliyorda olabilir, bunun cevabını size en iyi ve açık bir şekilde hosting şirketiniz verebilir.
Virüs'de olabilir buna benzer bir olay başıma gelmişti, sorun "virüs" idi.
:no

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.