kasar denedim ben arkadaş girdi kasıyordu sonra bu scriptsi çıkardım kasma geçti :D
Kasmaz...
Ya anlamadim Olay Hiç yabanci serverlarda oynadiniz mi adamlar artik 2 d bineklerini kullanmıyor herşey 3d binekleri Onlarda kasmıyorda bizdemi kasıyor
Zaten kasmaz dedik;)

Hurafelerle iş yürümez... biri kuyuya bi rtaş atıyor aman yapma kasar diyor.. insanların aklında öyle kalıyor..
Tam ozaman 3 d bineklerını boşverelim ben herturlu npcye binebiliyorum

Ozaman Cow'a binerim BUl'a binerim GORil'e binerim 'Vortex'e binerim Bunlara binincede server kascakmı Bunlar 2d nın Orjinal animlerı ?
ama onlara uygun animler yoq anim derken animal deel su uzerindeki hareketleri kastediorum dusunsene vortexin olduu yerde sen atin uzerindeki poz hic uygun mu?
Ya İlla Bana Butun npclere binip resim çektirtme Vortexin anımını Yazarsan Bulun anımını yazarsan Neden binemeyesin ?
sen takıl kafana göre kardeşim boşver artık yapmışsın zaten bir emek var hostu biraz daha yüksek alırsın kasmayı engellersin
Sen hala İşin Kasma kısmındasin :asik2
ben kasmayı geçtim artık herşey hosta bağlı sen diyorsan ben hostu iyi alacam bineklerin lagı vız gelir ben bişi diyemem ama başka bişi düşünüyorsan yine sen bilirsin yani beni etkilemiyor :D seçim senin;)
Hm Peki yeni İtemler Eklesem Onlarda Kasarmi sana Gore

+ Ole hostu Baştan sağma almiyoz kafani yorma :kork
valla bence kasmaz itemler heralde ama bineklerin kastığını biliyorum :D
:R Zaten Server açsam Bunlarin hiç birini Kullanmam bu şeyler Anca pvp içindir bana gore
e yani .. bi binek en fazla şekile yarayabilir
:D Rp mi açacan? hem bence başka silah ekleme servere tadı kaçar sonra elindekileri değiştir yani damage verirken poison verdir corpor etkisi verdir yani böyle :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.