Bildiginiz uzere yakın zamanda bı adet pvp sunucu actık ardındanda bu sındarın rp sunucusunu satılık olarak duyduk ve almaya karar verdık ucretını yatırdık lakın ne pack geldı nede bırsey apeex dıye bır ajansa ulastık efe tatar ısımlı sahsa ulastık yarında yasal yollardan gereken yapılacaktır gamze yıldız sanırım sevgılısıymıs onunda bası cok agrıyacak gıden para muhım bı mebla degıl lakın yapılan sey DOLANDIRICILIK ve ben bu konunun uzerıne gıdecegım gereklı sekıllerde sımdı sıze konusma sslerını atayım

buda yatırılan paranın ssı

canımı yakanın canını yakarım gorusecegız buna emın olabılırsını saygılarımla DarKMooN

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2015-03-24 01:06, 9 yıl önce)
Neophyte
26.6001
- Sitede Anlık mesajlaşma kayıtları (MSN,Yahoo vb Messenger) yayınlanması yasaktır.
- Bir sunucu veya kişi hakkında çok sağlam bir kanıt olmadığı sürece asılsız iddaalarda bulunmak yasaktır.
- Kanıt olarak SS görüntüleri, Script, MSN logları vb gibi değiştirilebilen digital materyaller kabul edilmemektedir.
- Hiç bir sunucu veya kişinin "dolandırıcı" vb tanımlarının kanıtlanacağı veya kanıtlanmaya çalışacağı yer değildir. Ayrıca yayın politikamız açısından bu tarz başlıkları hoş karşılamıyoruz.
Forum kuralları
@Cesaj

+1 Çünkü bu tarz satıyorum sattım konularının açılmasına müsade edilmekte, ya bu satış muhabbetleride yasaklansın yada ikide serbest bırakılsın bence.
Bu şerefsize hala kanan varmıdır yaw.
Şunca yıldır tanıyamamış millet -.-
Adam ünlü oldu valla hırsızlıkla.
çünkü bu sitenin efe tatarla ilgisi var.ayrıca satış konusuna da 5 tane yorum attık almayın aldırmayın diye.

kendi başınızı yakmışsınız.
Douala : çünkü bu sitenin efe tatarla ilgisi var.ayrıca satış konusuna da 5 tane yorum attık almayın aldırmayın diye.

kendi başınızı yakmışsınız.

Merhaba,

2003 Yılından beri hizmet veren bir platform'un moderatörü olarak çok merak ediyorum, neye dayanarak Efe Tatar ile ilgimiz olduğunuz düşünüyorsunuz? Bahsi geçen arkadaşı ne şahsi tanırım nede Ultima-Strike adı altında tanırım. Bir ithamda bulunurken sözlerinizin nereye gideceğine dikkat ediniz. Ultima-Strike.com platformu ceza mahkemesi ve biz yetkililerde hakim ya da savcı değiliz. Eğer yasal bir durum varsa ortada ve yasal olarak haksızlığa uğradığınızı düşüyor iseniz mahkemelere başvurunuz. Bahsi geçen arkadaşı forum kuralları haricinde dışarıda yaptığı olumlu ya da olumsuz davranışlar'dan dolayı Ultima-Strike yetkilileri olarak burada yargılayamayız. Varsa arkadaşın forum kurallarına ayrıkı davranışı gösterin gereken cezayı vereyim. Bunun haricinde sizlerin kişiyle olan kişisel problemleriniz bizleri ilgilendirmiyor. Ben yaklaşık 3 yıldır Efe Tatar adı altında dolandırıcılık konularının açılmasından çok sıkıldım.

Saygılarımla

//Konu Kilit.

Bu konu Tymaron tarafından düzenlendi(2015-03-25 01:41, 9 yıl önce)
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.