Arkadaslar Smdi Oncelikle Skill Dummyden Bahsediyim Skill Dummy Cıkartiorum Adam Vuruyo Ama Hıc Bı Skill Gelmiyo Neden Olabilir Acaba ? Gemi Sorununa Gelince Simdi Gemi Cikartiyorum Geminin Kapısı ve Tiller Gözükmüyo + Eskiden Görünüyodu Ama Gemiden İnince Disari Deyil Denize Fln Atiyodu O Nedendir Acana ? Buda Skill Dmmy Script's i

[chardef c_skilldummy] ///Skill Dummy
id=c_man
name #NAMES_HUMANMALE
can mt_equip
dam=0,1
armor=0

ON=@NPCRestock
ITEMNEWBIE=i_robe
color=0455
armor=0
name= @1153 Dummy Robe
HITPOINTS=999
ITEMNEWBIE=i_hair_long
COLOR=0455

on=@create
str=1
dex=1
int=1
HITS={9997 9999}
color=01
allskills=00
KARMA=-2000
FAME=0
NPC=brain_monster

ITEMNEWBIE=i_robe
attr=010
color=0455
name @1153 Dummy Robe
HITPOINTS=999
ITEMNEWBIE=i_hair_long
COLOR=0455

on=@click
message @080a [Skill Dummy]
message @1153 <name>
return 1

on=@gethit
HITS 9999
str 1
dex 1
if (<flags> &statf_poisoned)
findid.i_rune_poison.remove
sound snd_spell_cure
else
HITS 9999
STR 1
DEX 1

on=@attack
return 1
Gemi için tiller in script ' ini yazcaksin.
Master
59.2997
Gemi sorununda multi scriptlerinde bir eksik veya problem olabilir bir göz at. Skill dummy'de ise bir problem görünmüyor ancak @gethit trigger'ı altında bir endif unutulmuş onu tamamlamayı unutma.
alan safe olmasın?
Arkadaşların Dediği Gibi Scriptingde Sorun Gözükmüyor Sen Basicin Dediği Gibi Alanın Safe Olup Olmadığını Kontrol Et Skill Geliyormu Diye Denediğin Character'in Skill'ini 50-60 Falan Yapıp Dene.
Static 63 dakikadır actıgım topic'e basicten başkası ilgi duymadı bir sorunu çözdüm ama diger sorunu yapamadım Futbol sisteminde ufak bir function hatası bir bakarsan veya ilgilenirsen memnun olurum
Tabi Paylaş Lütfen Bakalım Beraber.
paylaştım topic hemen en alttan bir üstte bir fikrini bile yazsan benim için + besliyor
Iıh Alan Safe Fln Deyil Bi Ayarliyamadm Su SKill Dummy i
@Zippos
Topicinizi Göremedim Link Verin Lütfen.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.