Şimdi sorunum soyle : Genellıkle asılı kalıyorum bu sırada 2-3 boyunca hareket edemıyorum ama dier playerların ne yaptıklarını gorebılıyorum kotu olanda bu adam kalvas atıo izliyorum hareket edemiyorum sonra 2-3 sn gecıyor disconnect yiyorum ve sonra baglanmaya calısınca Someone playing bla bla dior . 2-3 dk beklemek veya yatmak gerekıyor gercekten cok buyuk bir problem binekle action yapmaya korkuyorum 30luk regı patlatan bi adam bile kesebilir bu sekilde beni (:.Neyse birkac arkadasla konustum dediler format at dedi biri . Xp y di pc m format attım vista yukledım gene oluyor. Bir baska arkadasımla konustum modemındendır yenı ip ye gecıosun eskısı oyunda kalıo falan filan anlattı nasıl cozulecegı hakkında bı fıkrı yoktu modem vdsl modemı evde Lan Hubuna baglı ordan 3 pc ye dagılıyor.Ama işin garibi mesela 2 client acıyorum multi teki asılı kaldıgında dieri devam ediyor Madem ip deişio falan 2 sininde gitmesi gerekli diilmi surumu falan da deiştirdim gene oluyor . Neden acaba bilgisi olan varmı?Yardım Edin Lutfen.Cevaplarınızı Beklıyorum.Baglantım üniversteden acaba o yusdenmi dicem ama bilmiyorum . habıre yeni ip olmuyorkı hep aynı gozukuo vs vs ...
Bi kabloda temazssızlık varsa eğer gidip geliyordur bu süre zarfındada askıda kalmak diye tabir ettiğimiz olay gerçekleşiyor olabilir.
Ya ama o sure zarfında gidip gelse bile multi açıyorum denemek için tek char asılı kalıyor digeri devam ediyor madem öyle temassızlık var 2sinin de gitmesi gerekmez mi ? Yine de kabloları bi deniyim ...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.