Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Merhaba Arkadaşlar .

Sphere 56b kendimi geliştirmek için açtığım serverda 5x Client ve Full Patchli Uo Anniversany Diye Bir Sürüm Kullanıyorum . Spherede Bazı Ayarları Yaptıkdan Sonra . ..add c_m_unicorn yazdığımda Beyaz Bir Horse Çıktı. .add c_m_ridgeback yazdığımdada Yeşil bir Desert çıktı Ama .add c_m_hiryu yazdığımda Normal 3d hiryu çıktı ve Diğer Sorunlu Bineklerede Binebildim . Acaba Bu Sorunu Nasıl Düzeltip Binekleri 3d yapabilirim ? .

İyi Akşamlar .:)
Off abi sunlara 3d demeyin 2D oyunda 3D binek ne arasın LBR MOUNTS !!!
bi ss alıp koyabilirmisin clientını görelim bi önce [oyun içi ss olsun] ayrıca başka topic de dediğim resdisp i ayarladıgını düşünerekten ilerliyicem yazmıstın demi sphere.in nin içine ? resdisp=5
Novice
0.1
ml ayarların yapılımı ?
Evet Arkadaşım , Diğer Senin Topicindeki Tüm Aşamaları Denedim Ama Genede Unicorn Çıkardığımda Beyaz Horse gibi çıkıyor . Giant Beetle de Mor Bir Llama Olarak çıkıyor . Sadece Hiryu Çıkıyor Düzgün Okadar .

Ml ayarları Derken ? sphere.inideki o AOS , ML , KR ayarlarından Bahsediyorsan yaptım . ama sadece hiryu dan başarılı bir sonuç alabildim . diğerlerinede binebiliyorum ama . Bir Zosta biniyorum , bir desert , bir llama , ama canavarın sesi çıkıyor beetlenin , dragonun sesleri çıkıyor Zosttan
Sphere.ini de bu ayarı yaptınmı
AutoResDisp=5
Ayni Sorunu Bende Yaşıyorum..

Bu konu !Blues! tarafından düzenlendi(2009-03-16 20:23, 15 yıl önce)
Bendeki Sorun Full Patchli Aos Kullanmamdan Kaynaklanmaması Lazım . Değilmi ?:con
bendede ayni sorun var bitek hiryu cıkıyor. düzgün olarak
ML Şart Aos Yaşlandı Bea :D Full Patchsız ML yükleyin yani yukleyın kalsın patch match yapmayın :D ok yada yapıcaksanız 6x e kadar yapın

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.