Arkadaşlar Başlıktanda goruldugu gibi benim Sphere Versiyonum 0.56b ve Bundan yaralanmak istedim. Herhalde 56 b de Cıkan Yeni Bir gate var Haraket eden Yanar donerli. Bu gatenin Scp si lazımsa Scpsini Yada bir yerden bisi Yazıcaksak Yani kısacası ne yapıcaksak Bu gateyi Kullanmak Icin nerden bulabilirim dicektim.=?[
O script Diyil Sadece Verdataya Eklenen Bir Skins Gibi Birşey Ama sana Lazım Olan Moongate scpsi İse Scriptler Bölümünde Buluna Bİlir ..!
Hayır bana lasım olan o gatenin şekli ..
Arkadaşım Diyorumya O Patch Verdataya eklersin SCP deyil olsaa verirdim
Merhaba,

56b değilde 55i de bile aktif edilebilecek bir görüntüdür bahsettiğiniz şey. Verdataya ekleme yaparak elde edebilirsiniz.
Verdataya Ne eklicezki . Ekliyecegimiz Seyi soylermisin?
Verdataya o gate'in resmi verdatası olan siteler bulunmaktadır.Araştırırsan yabancı siteleri bunlar bulunmakta uo-graphics gibi.Ordan istediğini ekleyebilirsin.
Ne şimdi Bu gatenin resmini bulucamda verdatayamı eklicem yoksa senin dedigin hazır verdata varmı diyorsun yani icinde o gate bulunan ?
Verdataya tabi eklersin ama orda dosyası bulunur biraz daha az uğraş verirsin
uo grafhics de resim var sadece uop lu dosyalar var alıyorum patch.exe yide koyuyom ama gene olmuyor
Peki bu resmi nerden bulucam hazır bi site varmı bildigin Nexima ?
ya google'a verdata patch yaz 1milyon tane site çıkıyor zaten
Yav tmm Buldum Inside Uo da deilmi O 56b gatesi Onu bulamadım iste resmi yok ?
https://www.uo-desktop.uoo.ru bu siteye bak o istediğin yanar dönerli gate war sadece verdata editlemen yeterli olucaktır.
Saolda Bakayım dedim Yarım saatte acıldı Insallah acılır..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.