Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

arkadaşlar 1 kare uzaklıktaki itemleri foritems 1 ile sorgulatıyoruz.Ama bana 1 karede item olmaması durumunu anlatan bi kod lazım böyle bişey bilen var mı?Yardım edenlere şimdiden teşekkürler...
foritems 1 
if !(<uid> = senin itemin id si 
bla bla bla 
...

böyle bişi yapabilirsin . yane bi kare içersindeki itemlerden eger o itemlerin uid si senin istedigine uymuyorsa sunlar olsn vs gibisinden :S :P tuhaf bi anlatış oldu ama olsn
Dikkatli oku biraz. 1 karede herhangi bi item yoksa diye bi kod lazım.
öncelikle burda yardım etmeye calısıyoruz dime sert cıkısma direk . ayrıca orda acık bi sekilde yazmamıssın

Floud : arkadaşlar 1 kare uzaklıktaki itemleri foritems 1 ile sorgulatıyoruz.Ama bana 1 karede item olmaması durumunu anlatan bi kod lazım böyle bişey bilen var mı?Yardım edenlere şimdiden teşekkürler...

bana orada 1 karede o item olmması gibi geldi. insanız yannıs anlayabiliriz ki burda kendi keyfimize bişi yazmıyorz . sert cıkısma yerine yannız okudumu daa kibar bi sekidle diyebilirsn yannısmıym :S ?
Gayet acık item olmaması durumu yazmışım.dikkatli okumazsan yazdığının hiç bi yararı olmaz.boş gevezelik olur.;-)
Adept
4.3

[FUNCTION varmi]
var.kare_p = <p> // burada istediğin karenin koordinatını ata
serv.newitem i_gold
new.p = <var.kare_p>
IF (<new.test>)
... // varsa..
ELSE
... // yoksa..
ENDIF
new.remove

[FUNCTION test]
local.p = <p>
Foritems 1
IF (<id> == i_test)
IF (<p> == <local.p>)
return 1
ENDIF
ENDIF
endfor
return 0
bak burası sohbet-geyik bölümü deil o yüzden ne yazarsak yazalım gevezelik olmas . sen bu kafayla gidersen ilerisi senin için pek ii olmas . ayrıca baslıktada 1 karede item yoksa demişşin. ki foritems de bi karede belli bi item warsa demektir. bende dogal olarak yane foritemsin mantıgından 1 karede o belli bi item yoksa diye okudum ve anladım ve oraya yardım etmek için bişi yazdım . ona sen gevezelik diosan sana yazılcak pek bişi yok . nse dewam et sen böle peh
Silindi
Banned
0
Tcan yardım etmeye çaloştığın için adamdan bence özür dile :gorme
Waşşşşş noluyor :kork:O_o

Arkadaş yardım etmiş sana sende gelmiş dediğimi anlamadın diye azarlıyorsun ayıp ayıp A AA cık cık cık
@micheall

düşünmedim deil :p

@kanuns

yok canım o doalını yaptı :S :)
Ben yardım etmesine kızmıyorum.Allah razı olsun ama bi başlığa bi foritems 1 e bakmış bişeyler sallamış.Ben de girerim her yardım isteyenin konusuna bişeyler sallarım o zaman kimse de bişey diyemez. OLur mu boyle?
Ayrıca anlamadığı için azarlamadım.Dikkatli okumasını soyledim sadece. Çarpıtmayın laflarımı.
ya salladıgımı nerden cıkarıyosn ? bu forumda ünvan yada puanlama gibi bi sistem warmı ki ben puan kapmak için bişiler sallıyim ? sen safmsın ? töbe töbe ya . millet konulara gidio kendi konusunun linkini koyuyo o sallama olmuyoda ben burda anladıım seyin cözümünü yazmısım bumu sallama oluyo ? bi tek sen öle düşünüyosun . o yüzden gözlerini mi kaparsın anne diyemi bagırısın bilmem ne yaparsan yap benim yazımı okuma . sana sallama geliyoya :S . gelipte saçma yada sallama diyemessin . annadınmı dallama ? actıgın konuya sadece dogru cevabın yazılmasını istiyosan git bu işin ehli olanlara pmden yolla ki o sekilde bile ilkinde dogru seyi bulamassınız. burada kaç konuda en az 10 kere deiştirme yapılarak sonuca warıldı. ben a-b-c gibisinden seyler yazmıyorum , sallamısmı oluyorum :S . dedfigm gbi sn dewam et böyle . adın 9a cıkınca bak baklaım kimse yardım ediomu yada 8 e iniyomu :S pehh...
Adam gibi konuş.Ayrıca çözüm dediğin şeyin istediğim şeyle alakası yok
Floud : Dikkatli oku biraz.

ben orada anladıgım seyin cözümü dedm !!! dikkatli oku ... ;-) benim anladıım seyin cözümüyle saten senin istediginin bi alakası olmaması gerekiyo :)
Adam zeytinyağından beter çıktı.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.