Slm arkadaşlar ben verdatama birsürü Npc ekledim ve Bütün Hepsinin Scp si var ve goruorum ama bineklere tikladığımda çantası açılıyor bi el uzatın be (biras araştırma yapsan görceksin diceniz ben onları araştırıp baktım ve bi türlü anlayamadım)Uo emulatorum sphere 0.55i
3D diye birşey yok LBR diye birşey var onunda 3 boyutla yakından uzaktan alakası yok client sürümünden kaynaklanıyor olabilir daha üst bi sürümü dene.
tmm bi denicem
hyr client sürümüyLe aLakası yok ... ßende $uanLa onLa ura$ıyorum onu sadece sphere.defs adLı dosyadan yapabiLirsin ... orda

mount_0x319 03ebb // skeletal mount böyLe bi yazı war bunun scp ini yazdın verdatandada var ama binilmiyor ... mount_0x319 yazana yere 0x319 u kendi npcnin chardefiyle deiştiriceksin binicek ama altında gözükmücek gözükmesi için 03ebb olan kısmı deiştirmek gerek sanırım ama bende bilmiyorum $uan onu yapmaya çaLı$ıyorum onu yaparSam sana söyLerim yada sen yaparsan kendin bana söyLe ... Yani anLıcagın Client Sürümü Sphere sürümü gerekLi diil hepsi sphere_defs adlı dosyayLa aLakaLı ...
hmm saten bende clent arıomdum hepsi yanlıs gösterio 3.0.0 ı indirdim boynuzlu uni lizardman cıktı:D
cücü : hyr client sürümüyLe aLakası yok ... ßende $uanLa onLa ura$ıyorum onu sadece sphere.defs adLı dosyadan yapabiLirsin ... orda

mount_0x319 03ebb // skeletal mount böyLe bi yazı war bunun scp ini yazdın verdatandada var ama binilmiyor ... mount_0x319 yazana yere 0x319 u kendi npcnin chardefiyle deiştiriceksin binicek ama altında gözükmücek gözükmesi için 03ebb olan kısmı deiştirmek gerek sanırım ama bende bilmiyorum $uan onu yapmaya çaLı$ıyorum onu yaparSam sana söyLerim yada sen yaparsan kendin bana söyLe ... Yani anLıcagın Client Sürümü Sphere sürümü gerekLi diil hepsi sphere_defs adlı dosyayLa aLakaLı ...

Clientle Alakasi da Var ;-)
yha sunu bi ayritili anlatın :D clent + sphere.def le olanını + benim sphere de spheredef diye bisi yoq ben sphere 56b tan aldım sphere defi :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.