55R Sphere kurdum.Client'im çalışmıyor.Acaba 55R'de izlenecek yolları birisi açıklayabilirmi?Çünkü Server kurulumu hakkında açılan başlıktaki tüm adımları yaptım.Sunucuyu Client'tan görebiliyorum.Ama girmek istediğimde Client Disconnect oluyor.Acaba sorunun nedeni nedir?
hmm 55r clientın versiyonundan kaynaklanıyo olabilir sphere.ini de belirttiğin clientla girmeye çalış yada crypt diye bişi var yine sphere.ini de onu açınca mı ne istediğin clientla girebiliyosun onu yap sorun olursa tekrar yaz
o zaman şöyle sorayım..55i kurulu faal..hiç bir ekstra script yok..sadece tek karakter var.hiç bir NPC Vendor vs yok.Bunun üzerine 55R kurmak istiyorum.Karakteri kaybetmeden ve clientta sorun çıkartmadan..Ultima-Strike arşivlerindeki 55R mevcut elimde..hani şu save account ve diğer dosyaları olmayan..onu bunun üzerine kurup script eklemek istiyorum.Neler yapmam gerekiyor?
save ve account dosyası hariç içine at 55i nin sorun çıkrsa sorunu copy paste yapıp buraya at code içinde
Someone is already using yazdı bu sefer.
yok artık :D biri senin karakterle mi girmiş :D yeni acc aç :D
:) Bi saniye hemen açıyorum
Eski hesabım 'Someone is already using this account'
Yeni açtığım hesapta Bloke edilmiş..
şaka gibi ya sphere.ini yi aç acount mangement bölümünü bul orda accp mi ne var onun yanında 0 yazar onu 2 yap
Evet 0'dı düzelttim iki yaptım ama bir fark yok.
yok şimdi free acc açabilirsin normal gir farklı bi acc le pvp serverına girer gibi
Aynı
Someone is already using this account
account klasörünü sil sphereaccu.scp diye aç bi metin belgesi içinede [EOF] yaz
Ufak bir gelişme oldu..20'inci denemeden sonra inanılmaz bir şekilde girdi ve şu an oyundayım..fakat plevel ayarları nasıl olucak?sphereaccu.scp'den ayarlasam olur mu yoksa silip yeniden hesap açıp plevel mi vereyim?
şunu yap konsola /account (account ismi) plevel 7
Ya bi MSN alabilirmiyim senden çünkü neredeyse bütün olasılıkları denedim.Süratlı bir şekilde soru yağmuruna tutamıyorum seni bide :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.