Selam,
arkadaşlar sunucuya 2 client ile giriş yapılmasını nasıl sağlayabilirim? Client 4x'de DSP olmadığı için sphere.ini'den client version u kaldırıp yapıcaktım ama dsp yok. Ayrıca oyun içinde kontrol ettirsem busefer bazı uyanıklar benim yaptığım clientla değilde normal 4x clientla giriş yapıcaklar servera.

Yani kısacası sunucuya hem 2.0.0 ile hemde 4.0.0c ile girişi nasıl sağlayabilirim güvenli olarak?
Çok fazla bilgim yok yani yanlışsa şimdiden pardon ama Scpden sadece o clientlerle girilmesini sağla sonra da sphere ve clientleri şifrele Hex Editörle.
4x de dsp yok onu diyorum işte :)
hı. anladım :D
Loginden sorgulat. Yani 4x client versiyonunu belirle. Loginde onu sorgulat bu şekilde olmuyormu?
Tamam ama 4x client'da bir ara sorun yaşamıştım tekrar 2x'e dönmüştüm. Bunu tekrar yaşamamak için 4x i deneme olarak koyucam servera. Sorun çıkmazsa tamamen 4x'e geçiricem. Bunu biri yapmıştı ama kimdi o :gorme
Şimdi anlamadığım 2x i halen neden kullanıyorsun. Tamam senin özelindir belki ama geçici süre bile olsa 3x kullan derim. Cliloc dosyalarını bul 3x ile devam et. Bir yandan 4x kullanıcam deneyecem diyosun. E tamam dene. Denerkende bunu sorgulat. Takıldığın yer neresi tam onu söylesen ragnarjm.
Neophyte
26.6001
spherecrypt
Spherecrypt benimde geldi aklıma ama nasıl ayarlanacağını bilmiyorum yapmadım hiç daha önce.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.