Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
oncelikle arama yaptigimi bildirmek isterim. forum kirliligi icinde hepinizden özür dilerim. Benim sorunum 56b mage skillinde. Bir sekilde adam buyu cekerken silahı equip ettirip yani eline alıp kosarak buyu atabiliyor. sadece bu sekilde çalışıor. bir item verdirsem buseferde freezetimeda bekliyor. bunu nasıl halledebilirim.
Silahların on=@equipinde büyü delayı sağlayan item ile çakışan bir kod koydunmu?
hayır ilk o aklıma geldi zaten ona baktım ama maalesef. function f_fizzle demı dedım acaba ondada sorun yok.
Normalde spell delayın var dimi?
evet sorunu buldum sadece bleedingde kaynaklanıor. bleeding eventindeki item olursa magery delayı saymıor uzerıne almıyor.
bak oda neyden kaynaklanıyor söyleyeyim.
kullandığın magery events inde büyük ihtimalle on=@gethit triggerinde spell delay eden itemi remove etme kodu var.
e bleedingde 3 yada 4 saniyede bir tick ettiği ve hit yaptığı için siliyor. bleeding i src.damage kısmını src.hits <eval <src.hits> - {3 4}> olarak değiştir.
onla alakası yok sanırım. cunku butun bonuslarda kaynaklanıor. yanı eventı alınca otomatık olarak eventlerdekı ıtemı alıor ve spell delayı alamazsn
şimdi doğrumu anladım. Büyü atarken bleeding vurduğunda büyü delayımı kalkıyor?
hayir. bonuslardan kaynaklanıyor. yani her nasıl oluyorsa bonusun eventini aldıgı icin spell delayı tanımıor. ama bonusları kaldırınca sorun olmuyor. baska bonuslarlada aynı şeyi yapıyor.
act lerde sorun var o zaman. act.remove gibi kodun act sini spell delay veren item olarak görüyor ve onu siliyor.
onla alakalı deil baktım onada.
magery sistemini değiştir o zaman başka ne diyeyim. sorunu anladığım kadarı ile cevapladım
Silindi
Neophyte
1.9
beyler bendede koşarak büyü atılıyor nasıl halledecem ben bunu :( fix scripti bulamadım adam gibi varsa bide fix scripti verirseniz sevinirim. şimdiden teşekkur ederim.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.