yaa arkadaşlar ben bu 56b ye geçişte çok büyük sorunlar yaşadım biriniz bana kurlu olarak 56b klasörü bulabilirmi acaba ben yapamıyorum ve bide 55i den 56b ye geçişte 55i ye uyumlu olan scpler nasıl 56b ye geçicek yani olan scplerde hangi komutları hangi başlıkları değiştiricem sölermisiniz şimdiden teşkkürler
önceki açtığın konuda döküman linkini vermiştik?
verilmişti, yapamaya çalıştım ama olmadı srv console açılmıyor bişiler yazıyordu bende oraya bişiler yazdım ama okuyan yokki bana lazım olan klasör olarak bi upload eden yokki bu arada bu açtığım konuda iki sorunum var bide 56bye geçişte 55i scplerinin nereleri değişicek abna onlarda lazım
Master
59.2997
https://www.ultima-strike.com/dokuman/sphere-56b-ye-giris

Araştırma yapmaya korkmayın arkadaşlar sitede araştırma için ayıracağınız birkaç dakika ile bir çok faydalı bilgiye ulaşabilirsiniz.
yaa 100 baktım adha ne bakıcam biliyorum herşeyi biliyorum ben denedim olmadı diyorum arkadaş abna tüm dökümanların linkini verdi indirdim koydum ama olmadı anlamıyorsunuz console açılmıyorrrr mavi top dedikleri olay server console yani açılmıyorrrrrr yaa diyorumki arkadaşlar bana tam olarak bi sklasör varsa o lazııııımmmm bide yukarıda bulun linkte değiştirilicek bazı yerler söylenmiş sadece bukadarmı yani tüm scplerde değiştirilicek sadece oakdar bi yermi varr başka değiştirlicek bişi yokmudur onu istiyorum aban bunların cvplarını verebilicek bi Prof Lazımmmm Olayı bilmeyenler yazmasııın
yahu kardeşim anlamıyorsun ki. nasıl açılmıyor ne hatası alıyorsun bir yaz. hem bizim hem de kendi vaktinden çalıyosun. sen sorunu açıkça anlatmaktan acizsen biz ne yapalım yani. illa tutup al buyur herşeyini hazırladık aç mı demek lazım.

çalıştığımda exception processing message c00000139 parameteres7asd134 felan falan yazıyor

herşeyi anlatır

Bu konu legolas_20 tarafından düzenlendi(2009-01-31 03:42, 15 yıl önce)
onu anladım zaten ama hatayı söylemiyorsun ki. neyse daha fazla uzamaması için kurdum sana. birdaha açıkça anlatırsan ve araştırma yaparsan sevinirim.

https://www.dosya.tc/sphere56b.rar.html
çok saol istediğim buydu araştırma yaptım hatta bu 56b için nightli mi ne varmış yazlışını tam oalrak bilmiyorum ama işte onları indşirdim gene değişmedii

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.