Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
arkadaşlar dökümanlarda yazan ölen ve öldüreni gösterme sistemini yaptım fakat sitede göstermiyor ve konsolda böyle bir hata veriyor

01:27:ERROR:MySQL query "INSERT INTO olum (olen, olduren, yer, saat) VALUES('test','Override','Britain','2009/11/27 01:27:02')" failed due to "Table 'uoacc.olum' doesn't exist"

yardımlarınızı bekliyorum
Members
0.1
1. yol: Uoacc diye bir table yok. SQL panelinizden giriş yapıp olen, olduren, yer, saat kısımlarını içeren table oluşturmalısınız.
2. yol:
db.execute "create table olum (olen varchar(255), olduren varchar(255), yer varchar(255), saat varchar(255));" 
bu komutu çalıştırmak da iş görür.
tamam yaptım siteden gösteriyor fakat konsolda hep bu hatayı alıyorum

17:41:ERROR:MySQL query "INSERT INTO olum (olen, olduren, yer, saat) VALUES('test','Override','Britain','2009/11/27 17:41:40')" failed due to "Duplicate entry 'test' for key 1"

17:41:ERROR:MySQL query "create table olum (olen varchar(255), olduren varchar(255), yer varchar(255), saat varchar(255));" failed due to "Table 'olum' already exists"

arkadaşlar bir hata daha var. şimdi benim sphere isimli 1 adet veri tabanım var ölen öldüren sistemi sphere veritabanına yüklü. şimdi ben kayıt sistemini eklediğim zaman uoacc diye bir tane daha veri tabanı oluşturuyorum. ama sphere.ini sadece 1 tane veritabanı ismi yazılıyor. 2 tane yazdığım zaman kayıt sistemi çalışıyor fakat ölen öldüren sistemi çalışmıyor. lütfen yardımcı olurmusunuz.

Bu konu Override tarafından düzenlendi(2009-11-27 20:42, 14 yıl önce)
varchar ne abi ya?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.