Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Bir sunucunun "Account Sistemi" nasıl hacklenir. :con
- Şuanda bu olay başımıza geldi, adamlar ben hariç bütün staff çarlar ile giriş yaptılar. Bu nasıl olur anlıyan biri varsa başlık altında yorumlarını bekliyorum. (Acc sistemi kendi makinamızda, kendimiz kodladık.)
- Benim accountumun hacklenmemeside account 3 haneli benim, kayıt sistemi 5 haneden altını kayıt etmiyor. Yani ben kayıtlı olmadıgım için hacklenmedim. :huh
Hangi server bu bakayım az deneyimim var ?
Profilimde yazan server. Ancak denemene gerek yok bana nedenlerini söyleseniz yeter çünkü account sistemini pasifleştirdim şuanda deneyemezsin yani. :)
Oke hack derken siteden uye olunmayan bir staff acc ile uye olup herkezın şifreyi ogrenebilir ?
Nedense hep kayıt sistemindeki staff accleri "staff_xx" hacklendiler. Benim çarım hacklenmedi çünkü kayıtlı değildi. %99,9 kayıt sistemi hacklendi ? :huh
sistem gormeden bisi diyemem.
Adept
4.3
SQL Injection?
Sql Injection açığını kontrol edin. %90 ordan girmişlerdir.
Vallahi dostlarım ben acc sisteminden anlamıyorum belkide bu dediğiniz şeydir. Adam bütün çarlara giriyor paso pg atıyordu eskiden benide banla vs vs. Bundan yeni haberimiz oldu aranızdan biri bana mail adresini pm atabilir mi bana yardımcı olabilecek biri olursa sevinirim. :con
Zeus : Bir sunucunun "Account Sistemi" nasıl hacklenir. :con
- Şuanda bu olay başımıza geldi, adamlar ben hariç bütün staff çarlar ile giriş yaptılar. Bu nasıl olur anlıyan biri varsa başlık altında yorumlarını bekliyorum. (Acc sistemi kendi makinamızda, kendimiz kodladık.)
- Benim accountumun hacklenmemeside account 3 haneli benim, kayıt sistemi 5 haneden altını kayıt etmiyor. Yani ben kayıtlı olmadıgım için hacklenmedim. :huh

eee söylersin Kreys'a "Sap döner, keser döner GÜN GELİR DEVRAN DÖNER" Emeğin ne olduğunu umarım şimdi anlar..
Canım kreys ile ne alaka kreys sunucudan bir süre ayrılması gerekti çıktı. (kişisel sebeplerden dolayı) Şuandada ben ilgileniyorum, ve kreys'i tanıyorum. (yan apartman) :utangac1
O tanır benı sunucu neticede onun .. =) Neyse çıkmam gerek

insanların staff çarla girip "server kontrol ediyorum demesi" iyi bişi olsa gerek =)

Halletmen dileği ile..
Biz kimin yaptığınıda tespit ettik merak etmeyin sunucu ana sponsoru kendisini "savcılığa" gerekli cezayı aldırıcak. (En az 3 yıl veya, kayıt sistemini tekrar kodlatıcak) 8) Ben sadece nasıl olduğunu merak ediyorum, gerisini o yapan arkadaş düşünsün kreys veya ben değil ..

Eklenti: "Bu olayın hemen ardından kreys'e haber verildi, ve kreys loglarda o kişinin o günkü IP adresini buldu ve TTNET'e teslim edildi. Tabii ki TTNET yetkilileri saolsunlar bize gerekli bilgileri verdiler. Gerisini yapan arkadaş ve ailesi düşünsün biz olmasakta "Ana Sponsor" kesinlikte savcılığa vericek bu yapan arkadaşı. (ben ismini vermiyim ama kısaca özetliyeyim "lover" üzülüyorum sana.) ;-)
Zeus sana Özel mesaj attım msn adresimi ekle bilgilendireyim açık hakkında.
Expert
34.0001

eee söylersin Kreys'a "Sap döner, keser döner GÜN GELİR DEVRAN DÖNER" Emeğin ne olduğunu umarım şimdi anlar..

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.