Arkdaşlar daha Cok cok yeniyim ßurda Spehere Açıldı ama 1-2 tane hata weriyoru nsıl Düzeltilir nasıl Açarım bana Sırayla we saßırla Anlataßlecek Biri Warsa yazaßilirmi

*Server Terminated by error -8 Diye hata war Bide Spherenin içnde

*WARNING:'accounts/sphereaccu.scp' not found...
WARNING:Rename accounts/sphereaccu.scp to 'accounts/sphereb100a.scp' FAILED code 3?
WARNING:'accounts/sphereaccu.scp' not found...
CRITICAL:Save 'accounts/sphereaccu.scp' FAILED
FATAL:Can't open account file 'accounts/sphereaccu.scp'
FATAL:Server terminated by error -8!
Bunlar Nasıl Düzelir We Oyuna Nasıl Girerim Anlatırmsnz + YENİ GELDM Şimdyden merhabalar :D
https://www.sphereserver.net/ adresine gir. Orda hazır pack var. Onu bir zahmet indiriver.
kardeş'm ßilsem indirirm zaten Açıklayıcı Konuşup Yardm etmiosn Kısa kısa yazıosn !
Araştır o zaman biraz, "armut piş ağzıma düş" mantığından vazgeçin. Biraz araştırma yapsan neler bulacaksın..

İngilizcen mi zayıf, translate.google.com çok iyi olmasa da anlanabilecek kadar siteyi çevirebiliyor.
Kardes Zaten oyunu Açsam Gerisini rahat rahat yapıcam tek Derdim o Oyuna Girmek Sadece O Konuda yardım edeceksn ! Cok Mu bişe istedk yardm etmiceksende Boşna yazma yani burda yardım almak içn yzdk
Sphere'e gir, orda account diye dosya var bi not defteri acıp ismini aynı bu şekilde sphereaccu.scp yapıp için'e at
Ewet Account die klasör yoktu açtım icinede sphereaccu.scp metin belgsi yaptm Sonra ??
belgenin adı sphereaccu.scp olmucak belgenin adı sphereaccu olcak uzantısı .scp olcak ama şu yukarıdaki armaaya bas herşeyi acıkca görüceksin kac zamandır kimse sormuyor sitedeki yorumlar okadar acıkki okadar zaman sonra bi sen soruyorsun burda bir ilginçlik yokmu ...
Tamamadır Sphere fln normal çalışıor artıkın D: Mersi bişe daha sorcam Login.cfg nin içnde ip değiştirdim AMA sphere den de ipler bişiler olcakmş onu söylesenize
sphere.ini ayarları gerekli araştırmayı ultima-strike.com'da aratıp yaparsan fazlasıyla bilgeye ulaşacaksın. Her bir konu için başlık, her bir takıldığınız nokta için " user " açmanıza gerek yok arkadaşlar..
Lai seni kısa , açıklayıcı olmayan açıklamalar yapmakla suçlamış ya ; bence daha da kısa cevaplar yazmalısın , mesela hiç yazmamalısın . Sen böyle gram araştırma yapılmadan açılan başlıklara ne kadar uyuz olsan da , yaptığın eleştirilerin hiç bir faydası olmuyor dostum ..
Başlığın adı herşeyi açıklıyor zaten " ACİL " , bu kadar acele etme de az kurcala eskilerii ...
Söylenebilecek birşey yok bu yorumun üstüne hain_kostok. Araştırma yapsın, takıldığı yerde sorsun hepimiz yardım edelim. Ama böyle olunca, kılımı kıpırdatasım gelmiyor (:

NOT : KILINI KIPIRDATANLAR ; Biraz kılınızı kıpırdatmayın da, araştırma yapmayı öğrensinler.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.