Arkadaşlar biliosunuz biz bi projeye başladık. Yepyeni Bir Skill Yapıyoruz. Bending Skilli. Bizim İhtiyacımız Olan 0 dan bi map ve wolrdbuilder arkadşalar arıoruz . İletişim için

[email protected]
[email protected]

Adreslerinden İletişime Geçebilirsiniz
Arkadaş yalnış anlatmış sadece map yapabilen birini arıyoruz.Çünkü bizim ihtiyacımız olan avatar map yardım etmek isteyen buraya yazsın ve [email protected] bu adresi eklesin yeter...
Wolrdbuilder değilde World Builder Olarak Yazsan iyi olur hoş durmuyor
off cewap vercek yok mu ailen lasım :D
gerçekten çok acil lasım bilen yazarsa güzel olur :)
map değile world builderlığa yardım ederim :) iyi bi builderım
Hala Map İçin Arkadaş Arıoruz Arkadaşlar Ben Yapabilirim Diyen Varsa Msn'm
[email protected]
comrade harita sorunmuuz kalmadı. Ben hallettim de şu landscape tiles ı kullanabilsek süper olcak..
Güncel

Tortuga Arkadaşlarımız Malesef Aramızdan Ayrıldı Kadromuz 5 kişilik ve iki world builder arıoruz şehir yapcak bölece toplam 7 kişi olcaz

[email protected]

Bu konu bycomrade tarafından düzenlendi(2008-09-29 13:41, 15 yıl önce)
Sunucun hakkında biraz daha detay verirsen iyi olur gibime geliyor. Her yönden iyi mi kötü mü bi görsek fena olmaz. ( proje vs. vs. ) Sebebi ise kimse boşu boşuna emeğini ve zamanını ayırmaz.

Ayrıca sizin yaşlarınız neler ? Bu sorumu yanlış algılamayın ama kendi kazandığın parayla değilde birikilen para veya harçlıklarla açııyorsa o sunucunun temeli zaten iyi değil :)
Sunucu Şuanda Hazırlık Aşamasında Bending Skilini Ve Avatar Filmini uoya aktarmaya çalışıoruz ben 16 yaşındaım dierlerini bilmiorum ama daha önce başka sunucular açmış kişiler şuanda 3 scripter ve 5 worldbuilder var ve işinin ehli bir kişi daha arıoruz

Başka Bir Sorun Varmı ?
Hmm. Projenin tek sahibi senmisin ? Yani hosting firmasına para akışını nasıl sağlayacaksnız. Yaş sormamın amacı oydu. Ayriyetten 3 scripter aynı sunucuda görev alırsa anlasırlarmı anlasamazlar mı tam emin değilim ama world builderlik görevi için sorun olabilir. Mesela böyle bir görevde yaptığım işe başkasının karışmasını istemem.
zaten herkes ayrı şehirlerle uraşıor buluruz sorun deil kimse kimsenin işine karışmaz karışırsada ben engellerim bu projeye 6 kişi girdik şu anda 8 kişiyiz

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.