Ya arkadaşlar servera baya uğraştım ama bi baktım ki action felaket baya sorun var arkadaşlar ya nabıcam strese girdim..Yardımınıza ihtiyacım var..Sorunlar cıktı biraz..Silahlar vurmuyor!!mesela +15 katanayla bile vursam silah vurmuor karsımdakine işlemiyor nerdeyse!Silahların morepleri aynı heryerde oldugu gibi ama vurmuyor ve sol assagıda .....bilmemne bilmemne missed you.. fln yazıyo yani her vurusumda sol assada yazılar cıkıyor..Hani varya kaburgası kırıldı,sizin bacagınıza vurdu o tur seyler(turkcesi)..ve bandaj sorunum var vurdugumda bandaj basmadıgım halde 'bandajlari yirtilir' yazıyor deliricem bandaj basmıorumki?!!...
tüm scriptleri koy bi klasöre yeniden 56b indir scriptleri tek tek bakarak deneyerek koy inan çok faydası olacak hataları düzeltirsin
Action problemi olurmu o zaman ben zaten 55i den gectim 56 b ye..onu yapıcaktım zaten simdi yapıyım en iyisi..bide 56b inidricem burdan da 10 tane 56 b var hangisi?
evet en iyisi tek tek at ve yaptıklarını not defterine yaz eksikleri falan yaz daha düzenli ve sorunsuz olur
Peki indiricem ama burdan 10 tane 56 b var hangisi?
ultima-strike.com disinda baska bir siteden verilen baglantilar ile dosya indiremezsiniz
5 saniye sonra ana sayfaya yönlendirileceksiniz...
| ultima-strike.c0m shield

dio indirmior
gir dosyalara 56bye idir bunları

Sphere 056b February Win32 Emulator

Sphere 056b February Scripts

MySQL Library (libMySQL.dll)
Ya peki bişi sorucam benim servera koydugum itemleri nolucak? mesela spwnlar kucuk bir ornegi ve diger butun itmler serverda gidicekse ooo nasıl olucak vede accounts ve save dosyaları?eskisinden mi alıcam?
Ilk once profilinden cik, sonra sphereyi sil, kaliteli bi tane server bul skilleri makroya birak.
git msnde takil kari kiz yap..
Yeterki ugra$ma su sphere olayiyla birader, omrumu yedi kac sene ve stresten baska hicbi getirisi olmadi.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.