Arkadaşlar şu aile sisteminde bir bug buldum.Herşeyi yaptıktan sonra aileyi kur butonuna bastıktan sonra aile kuruluyor ya üzerime tıklıyorum soyismim olmuyor yani diyelim soyadım Asdasd ismim ise Manifest aynen şöyle çıkıyor:

Maniffest A "yani sadece baş harfi çıkıyor soyadın" nerde hata var?Slothere'ın sistemi bu bu arada

serv.newitem i_family_necklace_owner
new.tag.soyisim = <argtxt[1]>
new.tag.membernum= 0
new.tag.member0 = <src.uid>
new.link <src.uid>
new.equip
src.tag.soyisim <argtxt[1]>
src.tag.realname <src.name>
local.isim = <strtoupper(<strsub 0 1 <src.name>>)><strtolower(<strsub 1 15 <src.name>>)>
local.soyisim = <strtoupper(<strsub 0 1 <argtxt[1]>>)>
src.name <local.isim> <local.soyisim>
Master
59.2997
Madem benim sistemim o zaman düzenleyelim hatamızı :)

local.soyisim = <strtoupper(<strsub 0 1 <argtxt[1]>>)>

bu kısmı;

local.soyisim = <strtoupper(<strsub 0 1 <argtxt[1]>>)><strtolower(<strsub 1 15 <argtxt[1]>>)>

olarak değiştirmelisin.
Silindi
Master
59.2997
birde o aile sisteminde soyisim verdiğinde ismi diyelim Asd Asd olarak oluyor servere yeni giren bi player ismini Asd Yapabiliyor yani bu soyadını tag olarak fln verse bende bunu kullanıyorumda
Adam dürüst abi hatasını kabul edip hemen yardım ediyor.
Bravo vallahi gökberk.
:asik2
birde aileden çıkma yok onu deed halinde nasıl yapabilirz sayın slothere?
Silindi
Members
0
aynen gökberk dostum şu sorunları da yaparsan allah razı olsun :)
Tek umudumuz :)
Kodun tamamını koyarsanız bakabilirim..
Master
59.2997
Aslında o sistemi kullanmanızı pek tavsiye etmem. Eski bir kod o ve baya bir eksiği vardı sanırım.
eski bir kod? 3 ay olmadımı onu yazalı :))

bende tavsiye etmem. Çözümü biraz zor problemler var ve bu platformdada herkes düzeltemez o sorunları...
Master
59.2997
MySQL entegreli olan sistem değil bu. Geçen yıl ağustos ayı gibi yayınlamıştım sanırım bu sistemi ve sorunlarını da biliyorum. Eskileri düzenlemek yerine yeni ve daha stabil sistemlerin yazılıp kullanılması daha mantıklı. Çünkü o sistemi şimdi düzeltmeye başlasam baştan yazılmış gibi olacak, baştan sona değişecek. O yüzden kullanılmasını pek tavsiye etmiyorum.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.