Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
[events esyacikarmabe]
on=@itemcreate
if (<src.account.plevel> > 1)
try uid.<argo.uid>.tag.tarihisoylebab <serv.rtime>
try uid.<argo.uid>.tag.cikarankim <eval <src.uid>>
serv.WRITEFILE scripts/logs/<src.account.name>.txt 'Item:<act.name>','Cikaran Isim:<serv.uid.<act.tag0.cikarankim>.name>','Cikaran Acc:<serv.uid.<act.tag0.cikarankim>.account.name>'
endif

on=@charcreate
try uid.<argo.uid>.tag.tarihisoylebab <serv.rtime>
try uid.<argo.uid>.tag.cikarankim <eval <src.uid>>
serv.WRITEFILE scripts/logs/<src.account.name>.txt 'Char:<act.name>','Cikaran Isim:<serv.uid.<act.tag0.cikarankim>.name>','Cikaran Acc:<serv.uid.<act.tag0.cikarankim>.account.name>'
endif

on=@charclick
if !(<act.tag0.cikarankim>==0)
act.message @0799,1,1 [Staff Tarafindan Yapildi]
act.message @0785 Cikaran Isim & Acc : [<serv.uid.<act.tag0.cikarankim>.name>] - [<serv.uid.<act.tag0.cikarankim>.account.name>]
act.message @0785,1,1 Tarih : [<act.tag0.tarihisoylebab>] | Char Ismi : [<act.name>]
return 1
endif
if (<src.account.plevel> < 1)
sysmessage @0787,1,1 Anti Edit Sistem:
sysmessage @0785,1,1 Eger Illegal Oldugunu Dusunuyorsaniz, Lutfen Bunu Yetkiliye Acele olarak Bildiriniz !
return 1
endif

On=@itemclick
if !(<act.tag0.cikarankim>==0)
act.message @0799,1,1 [Staff Tarafindan Yapildi]
act.message @0785 Cikaran Isim & Acc : [<serv.uid.<act.tag0.cikarankim>.name>] - [<serv.uid.<act.tag0.cikarankim>.account>]
act.message @0785,1,1 Tarih : [<act.tag0.tarihisoylebab>] | Esya Ismi : [<act.name>]
return 1
endif
if (<src.account.plevel> < 1)
sysmessage @0787,1,1 Anti Edit Sistem:
sysmessage @0785,1,1 Eger Illegal Oldugunu Dusunuyorsaniz, Lutfen Bunu Yetkiliye Acele olarak Bildiriniz !
return 1
endif

on=@itemdropon_char
src.sysmessage @0785,1,1 Gorevliler Kimseye Esya veremez !
return 1

on=@chardclick
src.sysmessage @0785,1,1 Gorevliler Yaratiklarin cantalarini acamaz ve ata binemez !
return 1

[FUNCTION WRITEFILE]
IF !(<FILE.INUSE>)
FILE.MODE.CREATE=1
FILE.MODE.APPEND=1
FILE.MODE.WRITEFLAG=1
IF (<FILE.OPEN <STRARG <ARGS>>>)
FILE.WRITELINE <STREAT <ARGS>>
FILE.CLOSE
ENDIF
ENDIF

[eof]

Bu scripti kullanabilmem için ne yapma lazım. Yani nereye eklicem. Yardımcı olurmusunuz.
Staff karakterin ile
.events +esyacikarmabe
yazman yeterli olur
Teşekkür ederim soru hallodu. Fakt mesel ben owner çarıma bu sistemi kullandırmak istemesem .Ne gibi birşey eklemem lazım scripte .
oyun içinde .events -esyacikarmabe veya PLEVEL 7 altına eklersen sorun kalmaz.
Marlock : oyun içinde .events -esyacikarmabe veya PLEVEL 7 altına eklersen sorun kalmaz.

Mesela scriptin sadece benim acc de çalışmasını önlemek istesem ne yapmam lazım. Şu şekil uğraştım ama yapadım.

if !(<src.flags>&statf_dead) && (<src.account.plevel> > 1) && !(strmatch('<src.account>',buraya account name)) yardımlarınızı beliyorum.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.