Silindi
2008/05/13 10:43:1410:43:ERROR:(sphere.ini,62)Undefined keyword 'MulFilesC:\Program'
2008/05/13 10:44:5210:44:ERROR:(sphere.ini,62)Undefined keyword 'MulFilesC:\Program'
Mul dosyalarının yolunu tarih ederken hata yapmışsın.

sphere.ini nin 62. satırını kopyala buraya.
Yada satırın başına // koy dene.
Silindi
Apprentice
1.1
neyi kopyalıcam anlamadım :S söylermısın yenide
Sphere.ini isimli dosya [sphere klasöründe]

orada 62. satır

muls= gibi bir satır vardır.

Orayı buraya kopyala demek istemi$.
Silindi
Members
0.7
2008/05/13 10:43:1410:43:ERRORsphere.ini,62)Undefined keyword 'MulFilesC:\Program'
2008/05/13 10:44:5210:44:ERRORsphere.ini,62)Undefined keyword 'MulFilesC:\Program'
orayamı kopyalıcam
Şimdi sphere.ini'ye gir

ctrl ve g'ye bas 62 yaz geldiğin satırdaki yazıyı kopyala buraya yapıştır.
ya bu kdr ugrastırcaginiza f3 ise basip mulfiles die aratip mulfiles= kısmı goruceksin mesala senin ultiman c:program files/ea games/mondains ise mulfiles=c=program files/ea games/mondains yapicaksin yni uo kalsörü nerdeyse oraya yapıstır mulfiles = a
Silindi
Members
0
// Note that if not set, sphere will scan windows registry to auto-detect it
MulFilesC:\Program'
bu yazıyor
dedigimi yapsana :S
Silindi
Members
0
c=program files/ultıma online benimki bunu 62 satıra yapıştırcam bumu başka bişeyi varmı
Başlığı bu şekilde açmak yerine başlıkta sorunu belirtirsen aynı sorunu yaşayanlarda faydanalabilir.

Sorununa gelince sphere.ini senden mulfiles dosyalarının tanımını ister sphere.ini ayarlarını yapan şahıs yolunu tanıtmış 62. satırın başına // koyarbilirsin.

Farklı bir yol olarak 62. satırı MulFiles=mul/ olarak değiştirir sphere klasoru içinde mul adli bir dosya oluşturup gerekli mul dosyalarını içine atarsın.
mulfiles=c=program files/ultıma online f3 ile mulfiles yaz ve mulfilesi bununla deiştir kaydet
mulfiles=muls/ yap en basidi.
Silindi
Members
0.7
arkadaşlar mulfiles hatası veriyor shpheri açıyorum sonunda donuyor spherenın içine bu klasor geliyor bu hatayı verdi diye yazıyor golden dediğini yaptım olmadı.S
yapamamıssındır iyi oku

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.