Arkadaslar Ben damge nin kısaltmasını biliyorum ama artılını ve speed kinide istiyorum nasıl yapcam
Silindi
Members
0
slahın scpsinde ki

dam= damagedir ordan ayarlarsın
speed içinde silahın scpsinde speed= varsa ordan ayarla yoksa weight yani agırlıka gore ayarla ne kadar hafif olursa o kadar hızlı vurur.
abim bana birisi sphere tables ten felan ayarlaycan çok iş felandedi nasıl olcak oo
Silahların bulunduğu scriptleri açacan dam= ve weight= i arıcan ve onların değerlerleriyle oynucan daha net anlatılmas sanırım.
yaa ben anlatamıom ya siz anlamıonuz hane silah ların ustune soyle yazılır message [ dmg <dam>] bunu gibi artısnı ve speed dini ayrlıyacam nasıl olcak ben onu soruom olmadıı böle bisey var weightsini nasıl ayarlarım onu soylerim offf:D
heaaa.

on=@click
message @0481,,1 [%<eval (100 - ((<more1l> * 100) / <more1h>)> eski]
message @0481,,1 Hiz: [<speed>]

-------------------------------------
message @0481,,1 Hiz: [<speed>] i salladım bu arada.Yinede bi denersin.xD
Sanirim boyle birsey istiyorsun?

[ITEMDEF 0412a]
DEFNAME=i_KATANA_RUIN
ID=i_katana
NAME=Katana Ruin (+3)
RESOURCES=i_katana,i_enchant_weapon
CATEGORY=Provisions - Weapons - Magic
SUBSECTION=Magic Katanas
DESCRIPTION=Katana Ruin (+3)

ON=@Create
	MOREY=20.0
	ATTR=attr_magic
	HITPOINTS={50 55}
	COLOR=1944

ON=@CLICK
MESSAGE @1936,9 <name>
message @58,9 Vurus Gucu <HITPOINTS> 
return 1
on=@click
message @0481,,1 [%<eval (100 - ((<more1l> * 100) / <more1h>)> eski]
message @0481,,1 Hiz:[<weight>]
xP
Yaa Arkadaslar Yazan adam lar nasıl yazmıs speed felan kısaltmasını ben oaray weight yazcamdaaaaa adam 6 speed gorunce neder ?
Ne derse desin.Speedi yani hızı silahın ağırlığına göre ayarlanır.Ben speara yaptım 1 spear 60 değil 6 kilo.Ama su an 60 yazıo hiz kısmında..:ters
Yaw Ben Varya DEdiginiz yp tım axe senin seed kaç oldu ilionmu ? [ 82 olduu yaww koptum resmen] ama 82 speed li gibin vurmuo :D
Kardeşim hiçbirini begenmiosan Speedleri kendin salla yaw.

Örnk:
Spear scriptine
on=@click
message @0481,,1 [Hiz: 65 - 72]

Yaz böle böle.İlla adamın sigortalarını attırcaksınız :kufurbaz
yazmıom yazarsam speed felan topum :D Zuquerim fallaha abi olmuo yaw neron emmi oglu senii çagrıom abi bi el at yaw bi script pack cik eline yapmmsa tabii Ahuuu ahuuu :d Aga Sigortaların atınca soyle hane 2bin volta kadr elek tirik çarmayandam var onuu çagırcam

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.