Öncelikle Herkese İyi Forumlar

Arkadaslar Yaklaşık 4 Aydır Asylum Uo Sunucumuz Aktif Durumda

BenWorld Builderim + Sunucu Sahibiyim Scrpten Anlamıyorum Bu Durumda Sunucuda Yapılacak Scrptsell Konuda Elımden Bişey Gelmıyor

Sunucumuzda Scrpter Görevi Alan

Ferralin
Dwayne
Hyper

Adlı Arkadaslarımız Sunucudan Kendı Rızaları İle Ayrıldılar.

Ya Ben Bu İşi Bılmıyorum Saglıklı Bir Sunucu Halıne getırmek İstiyorum
Ya Arkadaslarımız Bizimle Calışmak veya degersız Bır Sunucu Hazırlamak İstemıyorlar.

Arkadaşlarımızın Scrptsell Bilgileri Cok İyi fakat gorunmez hataların Ustunden gelemedik Ve Ayrıldılar.

Sunucuyu Ya Devir Edecegim Yada Projede Calışa bilecek adam gıbı Scrpter Bulup Scrptsell Konuları İle İlgilenicek bi arkadas arıyacagım.

01.11.2012 Tarihine Kadar Devir/Ortaklık/Scrpterlik : Kabul Eden Arkadaslarımız : [email protected] Adresınden Bana Ulaşmaları Gerekmektedir.

Scrpter Olan Arkadasımız : Not :[Deneme Süreci Boyunca] Tw İle Benım Oldugum Zamanlar Makınaya Baglanıcaktır Skype Şarttır İstanbul İci İkamet Eden arkadas aramaktayım

01.11.2012 Tarihine Kadar Devir/Ortaklık/Scrpterlik : Kabul Eden Arkadaslarımız
Mail : [email protected]
Adresınden Bana Ulaşmaları Gerekmektedir.

Herkese İyi Eglenceler İyi Forumlar.

Bu konu RespectFull tarafından düzenlendi(2012-10-16 21:35, 11 yıl önce)
Sen 7 ay olmadı canım sallama biraz şu topici oku

https://www.uoplayer.com/q-883-Asylum-Pvp/n-last.html

2 aylık sunucunuzu 7 ay diye sallamayın biraz delikanlı olup actığınız tarihi söleyin..Amacım sizi kötülemek değil ama actığınız tarihileri düzgün verin milleti kandırmayın inşallah satarsın birde fiyatını burdan sölersen millet hic olmazsa sormaz yada aklında soru işareti kalmaz.
Erhan İşine bak abıcım hadi.
Murat sen elinden geleni yaptın tebrik ederim. Başarılar dilerim sana.
Genco İsim gucun İnsanlarla ugrasmak Sen İsine Editini basmana bak Abicim...
Nairos

Teşekkurler İsmini bilmiyorum k.bakma :)
hatalı tavır

Uyarı 1

@desperate

Bu konu DESPERATE tarafından düzenlendi(2012-10-17 21:08, 11 yıl önce)
Hatalı tavır

Uyarı 1

@desperate

Bu konu DESPERATE tarafından düzenlendi(2012-10-17 21:09, 11 yıl önce)
Bu şimdi edit fotorafamı yoksa can sıkıntısınamı koydunuz...Acıklık getireyim gülüm benim Arakdaşarn guildinde bi sıkıntı vardı ve bende kendi guilderine girdim charımla ondan sorna quest yaptım ve sorunu düzelttikten sonra cıktım bunda ne var ?SAcma bir ss Komdesiniz valla billa bulamadınız gittiğiniz guilde deneme amaclı giridğim guildin ss cekiptemi koydunuz :) Ayrıca O Viedodaki edit değilim gülüm benim :( benim serverda düzenli olarak quest yapılmakta hergün quest yapılmakta Eğer sunucumda oynarsan emin ol 2 gün icinde oresimdekilern 4 katını koyarsın :) bana öyle sacma sapan sabaha kadar kastığınız vieodlara gelmesinler bana dam gibi benim edit bastığımı göstersinler Sunucuda bir şey bulamıyonuz kastığınız itemlerimi gösteriyon golem deedlerin ne işi var bankasında ozamaman :) artı o gösterdiğin binekler ise sunumuzda herkezde bol ca bulunmakta emin ol canım benim Nerde NEro Steed nerde Dragon Steed ? bunlar yoksa konuşmucaksın Gem sistemini oku + ganimeti oku + Questten hergün 10 larca gem taşi verilmekte :) ah ah daha cok bulmaya calışırsınız siz :D

Bu konu Lord Genco tarafından düzenlendi(2012-10-17 16:48, 11 yıl önce)
tamm erhan kasma kendını sen kralsın abisi SCRPTER Ya :)
kale savaşlarında guilde soktun sonra da yarışmaya girdin sonrada bu bınekler cıktı ortaya Dragon steed leri gozun gormuyor heralde boş konusma

erhann boş konusma 150 player'i olan evaluate bile dediki platforumlarda ben edit yaptım arakdas bu adamlar dedı bak sen bunların yanında adam

degılsın demekki.
Ayrıca bulamadığın adamın viedosunumu cektirdin o gösterdiğin tüm itemler tüm playelarda bolca bulunmakta gülüm bana adam akıllı edit charla geliceksin öyle sacma sapan charla değil adam gece gündüz kasıyor online saatini gösteriym size orda 20 volci 10 deat steed 10 nightmare var diyelim bumu edit :) yumurtaları sayma level sistemidnen 10 adet yumurta cıkmakta koc...Kendinle karıştırma beni muratcaığım sağlam bişiyle gel öyle millet kasıp ss cektirip gelme... :) Artı unutma sunucu 7 aydır acık.. :) Ayırca şundua söleyim o gösterdiğin binekleri benim serverda oynayan playerlar kat kat koyarsa hic şaşırma volcanic steed poison steed Death steed gibi binekler serverimda bolca bulunmakta....Ama Nero Steed ve Dragon Steed ise bunlar server değerli olduğu icin kimsede doru dürüst yoktur..Unutma Akıllı Olucaksın....Adam gibi viedolarla gel salakca viedolarda gelme kocum he birde şunu unutma burasi eva değil burasi nero pvp bak baklaım şuana kadar genconun edit bastığına dair vieodlara varmi ? yada olucakmı olamaz cünkü bizler player gelsin diye millete item vermiyoruz vermerizde benim sunucumda sadece 2 gün takıl o bankadakilerin 3 katı olur doğal olarak questte mutli charla 5 char sokuyorlar doğaldır öyle olmasi da o bankadaki itemler sunucuda şuan en düşük bineklerdir.Demekki ben sana benim sunucumda uzun süre oynayan kişilerin fotoalarını atayım ağlarsın..Koc....

Bu konu Lord Genco tarafından düzenlendi(2012-10-17 17:04, 11 yıl önce)
Uyarı 2

@desperate

Bu konu DESPERATE tarafından düzenlendi(2012-10-17 21:12, 11 yıl önce)
Bu konuşmalarına gercekten güldüm benim alanlara sanamı ait? Briatin yaptın adamlar üstünde koşarak geziyor...Ben yapmadım dedin orayi benmi yaptım oaralari oraya köprü yaptın mantıksız bişiler yaptın sonra iicinden cıkamıyınca benden bukadar dedin sonra msn ekleyip bana dedinki erhan kanka sana alan yaptım bana owner char ver dedinmi demedinmi bende ne dedim ben herkeze owner char verirsem ooo işimiz var dedim Ayrıca Benim scripterler calıntımı aferim :) Abi demiş de bilmem ne demişte.Beni orasini ilgilendirmez kardeşim Senin gibi vps 30 tl ödemiyorum aylık :) Ayrıca şunuda sana belirteyim o resim deki Guild girmememin nedeli ise hata vardı guildde oyüzden girdim normalde girmiyorum ama bunu cekip salakca ss cekip foruma koyanda tek sensin :D Bişiler bulamıyonuz böle sacma sapan ssleri cekip foruma koyuyorsunuz okadarda gülüyorum size.Diğer nedenim ise Video lardaki bankaları göstermekte bişi değildirki o gösterdiğiniz itemler zaten suncuuda bolca bulunmakta...Bana video adam gibi göstericeksin Nero Steed -Dragon Steed olucak diğer binekler gösterme koc...BUlamınca salakca video lar cekip aptal aptal koymakla olmaz...Unutma İlk defa guild giren owner ss cekip fotoyu foruma koyan ve edit budur diye salakca resim ekleyen adam ilk defa seni gördüm tebrik ediyorum..Forever Nero Pvp BU akşam questte gelir bakarsın binek deed ve 5 adet gem verilcek bak bakalım.Kısaca sana şunu söleyim orda 1 adet NEro Steed var 6 adette Dragon Steed bunlarin hepsi Ganimet Dungeondan cıkmaktadır.. :) Ah ah orada 1 adet nero steed olan edit oluyorsa demekki ben bişi bilmiyom :)

Artı şu yazıyıda anlayamadım tam olarak
yazmıssan herkes altına yorum yaza bılır sen yazma kardes ıyısınle kotusunle yazma sen gıt o connector'unun mul dosyalarının uzantılarını degiştir
Nedemek bu anlamadım valla....

Bu konu Lord Genco tarafından düzenlendi(2012-10-17 18:48, 11 yıl önce)
arkadaşlar laf atacağınıza icraat gösterin.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.