s.a beyler hazyırlı ramazanlar sitede aradım bulamdım'da. ben şöle bişeyi merak ettim mesela server da Gm yok adam gelip safe'de 100 250 tane Horse cıkarıyo staff larda akşama giriyoılar bunu nasıl engeliye biliriz. mesela binekler 5 dk icinde silinsin safe alanında kiler sadece. saol tşklr.
Bulamadin ??? Bir safe alan yaz bakayim ayni topic adinda kac tane topik bile var ...
Akillis sinirlenmene plamik yaratmana gerek yok, aradım benim actıgım konu hakında yok varsa iyi ayaramamış ola bilirim eminimki aradım. ( safe ) (Binek safe) (binek) vs.. neyse yine aradım bulamadım sen bula bildiysen koya bilirmisin.
Sinir? Plamik sanirim Polemik olacakti? Demek ki iyi aramamisin, demin arkadasta MSN'den sordu safe ile ilgili kendisine gerekli linki verdim demek ki varmis.
bende var ama komuta baglı yapa biliyorsan cevir .....

[function llamasil] 
forchars 65000 
if (<baseid>==c_llama) 
remove 
endif 
endfor 

[function horsesil] 
forchars 65000  
if (<baseid>==c_horse_brown_dk)
remove
endif
endfor

[function horse1sil] 
forchars 65000 
if (<baseid>==c_horse_gray) 
remove
endif
endfor

[function horse2sil] 
forchars 65000 
if (<baseid>==c_horse_brown_lt)
remove 
endif 
endfor 

[function horse3sil] 
forchars 65000 
if (<baseid>==c_horse_gray) 
remove 
endif
endfor

[function horse4sil] 
forchars 65000 
if (<baseid>==c_horse_tan) 
remove 
endif
endfor

[PLEVEL 2]
binektemizle

[function binektemizle]
llamasil
horsesil
horse1sil
horse2sil
horse3sil
horse4sil
[itemdef i_temizleetraftanevarneyoksagitsin] 
name=Tame'lene Hayvanlari Siler
id=i_crystal_red 
type=t_script 

On=@Click
return 1

ON=@create 
attr=attr_move_never|attr_can_decay|attr_invis 
timer=1 

ON=@timer 
forchars 6400
if (<baseid>==c_cow_bw) || (<baseid>==c_cow_brown) || (<baseid>==c_dog) || (<baseid>==c_sheep_woolly) || (<baseid>==c_bull_wild) || (<baseid>==c_bull_brown_dk) || (<baseid>==c_chicken) || (<baseid>==c_sheep_shorn) || (<baseid>==c_stag) || (<baseid>==c_bull_brown_lt) || (<baseid>==c_doe) || (<baseid>==c_a_cougar) || (<baseid>==c_gorilla) || (<baseid>==c_bird_crow) || (<baseid>==c_bird) || (<baseid>==c_pig) || (<baseid>==c_pig_big) || (<baseid>==c_goat) || (<baseid>==c_cat) || (<baseid>==c_hart_great)
if (<memoryfindtype.memory_ipet>)
remove 
endif 
endif
endfor 
timer=360
return 1 

ON=@dclick 
return 1
asd asd das dads
s.a ya bilader ben bunu otamatik nas?l ayarl?ya bilirim savede 1'bir silin mesi laz?m mesela ve ya 5'dk bir ama safe alan?ndakiler yard?mc? ola bilirmisiniz..
Silindi
Members
0
Bunu for ile aşağıdaki şekilde yapabiliriz.

[function rtame]
forchars 99999
if ((<findid.i_memory.color>==memory_ipet) && (<id>==c_cow_brown) || (<id>==c_cat) // çoğaltabilirsin
remove
endif
endfor
src.sysmessage World üzerindeki tüm tame'ler silinmiştir.
tamm olarak nereye eklicem onu diyorum yaptım olamdı :)
Silindi
Members
0
dostum onu herhangi bir scripte ekle ve oyuna girip .rtame yaz.
Ama şuan sadece tame li olan c_cow_brown ve c_cat 'u siler.
Sen bunu arttırabilirsin.

Araştır biraz.
Benim dedigim bu degildi abi neyse amna saoln yinede.
Slencer Pm At Bana Yardımcı Olam Sana
yapamdım yaff bu topici actıgım saat'ten berri ugraşıyorum yapamadım yardımınıza ihtiyacam var. 6 saat'tir ugraşıyorum anlatmak istedigim söle bise safe'alanında cıkan binekler otamadik olarak 1'dk icinde silinecek bunu önlemek istiyorum. yardımınıza cok ihtiyacam var beyler ilginizi bekliyorum.
Slencer Ben Denedim Bu Calısıyor Sadece İdlerini Deiştir Yeter..!

[itemdef i_temizleetraftanevarneyoksagitsin] 
name=Tame'lene Hayvanlari Siler
id=i_crystal_red 
type=t_script 

On=@Click
return 1

ON=@create 
timer=1 

ON=@timer 
forchars 6400
if (<baseid>==c_cow_bw) || (<baseid>==c_cow_brown) || (<baseid>==c_dog) || (<baseid>==c_sheep_woolly) || (<baseid>==c_bull_wild) || (<baseid>==c_bull_brown_dk) || (<baseid>==c_chicken) || (<baseid>==c_sheep_shorn) || (<baseid>==c_stag) || (<baseid>==c_bull_brown_lt) || (<baseid>==c_doe) || (<baseid>==c_a_cougar) || (<baseid>==c_gorilla) || (<baseid>==c_bird_crow) || (<baseid>==c_bird) || (<baseid>==c_pig) || (<baseid>==c_pig_big) || (<baseid>==c_goat) || (<baseid>==c_cat) || (<baseid>==c_hart_great)
if (<memoryfindtype.memory_ipet>)
remove 
endif 
endif
endfor 
timer=60
return 1 

ON=@dclick 
return 1
Evet Calısıyor !!!

Bu konu Gececi tarafından düzenlendi(2007-09-25 08:31, 16 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.