Slm arkadaslar...Ben Sımdı Kendıme c_man ID sınde Bı Npc yaptım Bunun altına Nasıl Ostard Koyabılırım Yanı .add Den Bu Npc yı Cıkardıgımda Altında Bınek Ile cıkıcK.Bunun Icın Gereken Scrıptı YazarsanıZ cOK mUTLU oLURUM...Assagıda Ypatıgım Npc NIN Scrıptı War .Bu Scrıptın Neresıne Eklıcem Bı yardım Edermısnız.....Tesekkurler Sımdıden....Bide Sunu EKlıyım Bu Npc Yı cıkardıgımda Etrafnda Kım olursa OLSn Dalmasını nasıl saglıcam...

[chardef c_pisko]
ID=C_MAN
NAME=kASap
ICON=C_MAN
CAN=MT_WALK|MT_RUN|MT_USEHANDS
ARMOR=3
RESOURCES=5 i_gold 

on=@create
color 33

str={99 100}
dex={99 100}
int={25 26}

wresting=100.0
swordsmanship=100.0
tactics=100.0
magery=100.0
parrying=100.0
poisoning=100.0

fame=11
karma=-50000

itemnewbie=i_katana_power
color=0481
itemnewbie=i_robe_gm
color=0481
itemnewbie=i_studded_sleeves
color 1
itemnewbie=i_studded_gloves
color 1
itemnewbie=i_studded_gorget
color 1
itemnewbie=i_studded_leggings
color 1
itemnewbie=i_studded_tunic
color 1

[chardef c_pisko_2]
id=c_man
icon=c_man
name=Mehmet
can=MT_RUN|MT_WALK|
ARMOR=3

ON=@Create
color 00
Dex={0 3}
str={100 101}
eger deserd ostarda bindirmek istiyosan
item i_mt_ostard_desert ekle
diğerlerini de sen bulursun
bu olayla ilgili sorunlar var. savede npcnin altındaki binek gidiyor. Bu sorunla ilgili başlıklar açılmıştı araştır ilerde bug vs çıkmasın..
Yok Save Aldım Gıtmıoda...Bunu Hallettık Saolun...Sımdı SIra gelDı Bu npc NIn Olusturuldugunda Kım olursa Olsun Herkeze dalmasını nasıl yapıcaz

Hakıkaten 2 Dk Durmadan Gıdıo
on@seenewplayer gibi bişi vardı onun altına atack eklicen triger listesinden bak ona..
Tmm Saol Bakarımda Ben Bu Islerde Daha Yenı OLdugum Icın Hıcbısey Anlamıorum..Bılen Bı arkadas Yrdımcı OLursa Mutlu Olruum...Cahıllıgımı Bılgısızlıgıme Werın...
Tabi özel bir quest fln yapıyorsanız şöyle de yapabilirsiniz, sıradan bir npc nin üzerine bişiyler eklersiniz veya .controlle hareket ettirirsiniz...Hatta ve hatta ben bir ara .xcontrol ile npcyi control edip kapıştım, Ama işin zaten zor yanı buydu. :D
Ole Yaptıkta Spawn Icın Fln mı Bu Spawn Icınse Scpye Bıse Daha Eklıcen Sanırım
Yok O kontrol olayını bılıomda...Ondan Bhsetmedım Mesala Bı Npc yarattm Bıde MARE o Npc cIKTIıgı anda Dırek Mareye dlcak Anlatmak Istedıgım o
spawn içinse öyle ama
"eger deserd ostarda bindirmek istiyosan
item i_mt_ostard_desert ekle
diğerlerini de sen bulursun"
yani cendermanin dediği gibi ama Quest içinse dediğim gibi yaparsan iyi olur demek istedim, tamam :)
Yok Yok Spawm ICın Degıl Ole ortada Sekıl Npc lER goZUKsn Dıye.. Guardların Altına Koyucagımı Warsayın
Novice
-14.8
src.newitem i_mt_Desert_ostard yerine
src.newnpc c_ostard_desert

denermisin ?
Yok olmadı Bınek BIle Cıkmadı

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.