Merhaba Arkadaşlar Benim Sorunum şundan ibaret ;
Pvp server açıcam fakat duzgun scp bulamıyorum 56b de calısan oluyo 56b ye gecıs yapıcam dıyorum hatalar peş peşe oluyor...

BAna 55iR1 spherede çalışabilecek bi döküman sunan arkadaşa da çok teşekkür ederim...

PVP SERVERI İÇİN
rp de 1 numara scp ler var fakat pvp de yok :S
son zamanlarda yapılan scriptlerin bir çoğunu çalıştıramazsın 55 i de son zamanlarda yazılan scriptler 56 b scriptidir.eskiden kodlanan scriptlerin bazılar 56b de sorun çıkarıyor ama 55i den 56 b ye geçiş dfaha kolay.56b ninikleri biraz zor oyularlarsın 55i ye.yol yakınken 56 b ye geçişyap derim.birçok buglar düzeltildi 56b de.hem patlama olasılığı daha düşük.55 i de daha çabuk ,patlatırlar bilginn olsun.
bana sadece kardesım pvp server scp lerı lazım :S
Eğer bu script düzeyi ile ve gerekli alt yapiyi oluşturmadan sunucu açıkcaksan , 40238. başlığı incelemeni tavsiye ederim.
ya scp fln hersey hazır 56b yaw benım sadece pvp server scp lerden en onemlileri lazım
tyrslon : Merhaba Arkadaşlar Benim Sorunum şundan ibaret ;
Pvp server açıcam fakat duzgun scp bulamıyorum 56b de calısan oluyo 56b ye gecıs yapıcam dıyorum hatalar peş peşe oluyor...

BAna 55iR1 spherede çalışabilecek bi döküman sunan arkadaşa da çok teşekkür ederim...

PVP SERVERI İÇİN
rp de 1 numara scp ler var fakat pvp de yok :S

yazdıklarında pek de sunucunun 56b olmuş gibi bir haliyor.sonrada kalkmış sunucu hazır scpler hazır zaten 56 b diyorsun.55i r1 çalışacak scp istiosun.madem sunucunu hazırladın pvp nin damar scriptlerini de yazabilirsin anlamina geliyor.Sinir yapıp ani çıkışlarda yapma.bizde burada sana yardımcı olmaya çalışıyoruz.
:) 1.si arkadasım sınır yapcak durum tabikide yok 2.si ben o nu yazdım 55iR1 spherem varken sımdı oldu 56b eyw fakat bana
Rule play sunucumda amentesın kurucusu olan arkadasımın yardımıyla okadar cok saglam scriptler geldi bana fakat bEn rule play sunucu yu bıraktım pvp açmaya karar verdim simdide bana PVP SHARD scriptleri lazım =)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.