Arkadaşlar Ben Mape Ekledim Tamam Herşey dedik Oldu Ama Multoolla Ekledim Sorun Felanda olmadı Amanın Birde ne Göriyim Britaindeki Binalar yok Sadece Temelleri Var Sadece Britain Değil Tüm World Deniz Çikolata renginde

Herşeye Başlamadan Önce sphereworld'u açtım için sildim sadece [eof] bıraktım neden oluyor Acaba??
Novice
-14.8
Aynısı Banada Oldu Nedense Bende Bilmiyorum :S
Off Yokmu Çaresi Arkadaşlar. Bi sorunum bu buda olsa olcak işte öfff..
bütün staticleri silmişin mapten nolcak :alkis
ahah ne gzl iste orjinal bi server olur seninki adı bile hazır inşaat uo shard :lol
Staidx0.mul dosyanı okumuyor emülatörün sanırım.Statics0.mul ve Staidx0.mul dosyalarını bir kontrol et.
İyide tmmda Multool dökümanın dediklerini yaptım memoli abi Sphereworld de sadece [eof] kalıcak diodu safedece eof bıraktım bende. Sphereworldu sildiğimden olmuş olamaz çünkü sphere worldu sildiğimde binalar duruyordu yaptığm alanı mapa ekledim ondan sonra oldu :S abi siz nasıl olcaını söyleyin ben en baştan alan yapmaya razıyım :(

Bu konu Writing tarafından düzenlendi(2007-12-04 19:17, 16 yıl önce)
staticler sphereworldde deil mullarda oluor.

multool kullanımını ise tam olarak hatrlamıorm ancak bnde dökmnlardakinin aynısını yapmştm sorn olmadı.
Ben Mulltoolda Freeze Demeden önce Alttaki staticlerin uzantısını değiştirmedim ikiside .mul olarak çıktı sonra masaüstüne atıp uzantılarını değiştirdim ondan olabilirmi ?
işin temeline inmişsin :D
sanırım multoolu yanlış kullandın. Yanlış sekmeye girip felan statikleri silmeyesin yada uo klasöründeki statics mul ların 21,3 mb lerde bişey olduğuna dikkat et ?!
yaptıgın map hatalı renklerde problem vardır
Alakası Bile Yok Arkadaşlar Genede Çook Saolun :)

Ben Çoktan Hallettim Mulltoolun klasörüne orjinal staticler atmıyomusum :D
UO'yu baştan kur yada bulabiliosan static0.mul ile staidx0.mul uo'nun içine at.
? Okumadın Galiba Topici ?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.